Zbigniew Stonoga

Nieudana próba samobójstwa i 10 miesięcy nielegalnego więzienia

Nieudana próba samobójstwa i 10 miesięcy nielegalnego więzienia

 10 miesięcy nielegalnego więzienia

To już nie jest zwykły post na Facebooku nie jest to nawet prośba do tych wszystkich, którzy stanowicie gigantyczną podporę psychiczną w moim cierpieniu.

To jest wrzask człowieka, którego żywcem obdarto z godności i wolności publicznie zamordowano i kazano żyć.

To jest ryk w stronę Rzecznika praw Obywatelskich i żądanie aby przestał być rzecznikiem Platformy Obywatelskiej i innych tworów składających się na szambo z wiejskiej.

4 czerwca 2017 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza pod niewiedzę moich prawników i mnie samego w tajny i stalinowski sposób wyznaczył rozprawę podczas, której skazano mnie na 10 miesięcy więzienia.

Nie wezwano mnie ani moich adwokatów a nawet nie zawiadomiono o jej terminie. Wyrok przesłano już do więzienia i rozpoczęto jego wykonywanie.

Zwracam się do wszystkich ludzi, którym wolność nie jest obojętna o udzielenie mi pomocy poprzez stworzenie miasteczka przed sądem przy ulicy Kocjana 3 i domaganie się aby zwrócono mi prawo do obrony, które zostało mi odebrane.

Ja nawet nie wiem o co byłem oskarżony w tamtej sprawie.

Za pośrednictwem Facebooka na którym często krytykowałem i chwaliłem policję I za pośrednictwem, którego ratowałem też życie policjantów ich kariery oraz pozostawione po śmierci na służbie dzieci i żony.

Nieudana próba samobójstwa

Chcę serdecznie podziękować młodej dziewczynie- Policjantce z sądowego aresztu przy ul. Al.Solidarności, która podniosła alarm w dniu 25.07 i zdążyli mnie odciąć po tym jak targnąłem się na własne życie.

Jestem w więzieniu nielegalnie i nikt nie chce mi pomóc.

Kaczyński, Ziobro, Duda- kiedyś ja Was zamknę lub zrobi to naród za te Wasze stalinowskie krzywdy na narodzie Polskim.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat:

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

12339624_1851766365050036_117515251272450646_o

Norbert Krajczy

Napisał - 9 grudnia 2015 0
Do Norberta Krajczy-dyrektor-ka szpitala w Nysie. Witaj psi chuju.Uprzejmie ci donosze-kanalio, że zrobię wszystko by cię wypierdolić ze stanowiska-łachudro do…