Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Nienawiść i Manipulacja

nienawisc-stonoga

Bez wątpienia ktoś jest prowadzony przez obce służby specjalne.

Jego zadanie widać jak na dłoni, a jest nim destabilizacja Polski z możliwością wywołania zamieszek międzyspołecznych.

To chyba pierwszy przypadek od 26 lat gdy wrogowie Polski nie kryją nie maskują jakoś szczególnie swego przedstawiciela.

Jest to również pierwszy jaskrawy przypadek zmęczenia społeczeństwa polityką- bo jak widać ludzie dali się zwieźć i brną w to nadal.
Zmiana układu rządzącego, sił parlamentarnych jak wiemy nie jest formalnie dziś możliwa więc o co chodzi?
Chodzi o długofalowy czarny PR o to by swych przeciwników politycznych obrzydzać społeczeństwu.
Rządy PO-PSL bardzo grzecznie oddawały kolejne części polskiej gospodarki i obronności w ręce kierowników z UE i to było bardzo dobrze odbierane przez Świat i różnych „zainteresowanych”.
Agent nie rozpoczął swego zadania teraz w parlamencie on je prowadzi bardzo długo, a podwaliny do dzisiejszego niezadowolenia społecznego opracowywał w sektorze bankowym-wiedział że zaszczepieni tanim kredytem po latach będą niezadowoleni, a zatem najlepszym mięsem armatnim w polityce nienawiści i destrukcji państwa.


Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że bardzo łatwo Polakami manipulować, bo łatwo manipuluje się Człowiekiem obitym.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy