Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Nie wysyłajcie żadnych SMS.

touch screen mobile phone

Iwona Puszka** to mama 17 letniego z Gaci, który tworzył fałszywe profile wyłudzające od Was pieniądze na SMS-y.
Nazywam się Stonoga i nigdy nie odpuszczam!
Niech ujawnienie danych osoby który z pomocą rodziców okrada biednych będzie nauczką dla każdego kto uważa się w internecie za anonimowego.
Oszust Krystian Puszka** który wyłudzałod Was pieniądze na SMS a podszywając się pode mnie zamieszkuje w okolicach Miejscowości GAĆ koło Rzeszowa.
Jeśli ktoś z Was pracuje w Banku pocztowym podeślijcie adres zanim zrobi to ABW to jeszcze dziś odwiedzę ich z kamerą

Oświadczenie firmy pośredniczącej w płatnościach Premium SMS

Uprzejmie informuję, że jako właściciel firmy pośredniczącej w płatnościach Premium SMS jestem świadom tego, że nasza platforma może być wykorzystywana do nadużyć i oszukiwania. Staramy się na bieżąco śledzić i blokować takie procedery, niestety jednak nie jesteśmy w stanie filtrować wszystkiego. Wydawca odpowiedzialny za niniejszy spam był zablokowany przed pierwszą publikacją Pana Zbigniewa. Jest nam przykro, że za pośrednictwem naszej usługi ktoś oszukał niewinne osoby chcące pomóc biednym osobom. W imieniu naszego Wydawcy przepraszamy i zobowiązujemy się na przekazanie na fundację Pana Stonogi kwoty 10-cio krotnie przekraczającej profit wygenerowany przez oszusta. W tym miejscu chcielibyśmy poinformować, że wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia i procedury mające utrudnić tego typu procedery. Pozdrawiam

Rozmowa ze złodziejem który okradł potrzebujacych Krystianem Puszkarz.

Tak kończymy sprawę oszustwa na SMS-y czas wracać do pomocy innym choć nie ukrywam że przesądził swój los atakując profil.
Dziękuje wszystkim dobrym duszom za pomoc.
Wesołych Świat, a Ty młody popraw się.Grzechy odpuszczone bo za młody jesteś żeby Ci nie wybaczyć.
Posty z danymi skasuję za chwilę.
Przeproś przede wszystkim sam siebie, a lekcja była ci potrzebna.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy