Zbigniew Stonoga

Naród kupiony słowem Demokracja.

demokracja-w-polsce-stonoga

Jakież ogarnia mnie zdumienie, gdy pomyślę że 38 milionów ludzi daje się wodzić za nos bandzie kilkuset nieudaczników, którzy od 27 lat zmieniają się przy korycie nie umiejąc nawet świadomie ukraść.

Nie można bowiem świadomie kraść gdy skradziona kwota jest wartości 100.000.000 zł a taki sejmowy paser zamienia ją na mieszkanie, samochód czy równowartość miliona złotych.
To właśnie te prymitywne kradzieże groszy, które kosztowały Rzeczpospolitą setki miliardów złotych są największą bolączką Polski.
Społecznie zaś sprawy są wybitnie bulwersujące bo nikt z tych sejmowych złodziei albo tzw elity nie poniósł nigdy zasłużonej kary.
Mamy bowiem nierozumianą przez Polaków demokrację, bo gdyby ją ktoś zrozumiał to nie nazywałby naszego ustroju demokratycznym.

1. Konstytucji stanowi, że nikt nie może być pozbawiony wolności za długi.
Co zatem robią tzw alimenciarze w więzieniach?

2.Gdy popełniasz wykroczenie drogowe jesteś karany kilka razy
1.mandat karny
2.punkty karne
3.utrata prawa jazdy w przypadku przekroczenia prędkości pow 50 km/h w terenie zabudowanym.
4.Gdy przekroczysz liczbę punktów musisz ponownie zdawać egzamin

3.Pijesz piwo w miejscu publicznym -kara
4.Palisz w miejscu niedozwolonym-kara
5.Spóźnisz się ze złożeniem deklaracji podatkowej osoby fizycznej kara
6.Wyrazisz swoje stanowisko publicznie-kara
7.Będziesz chciał prezentować postawę praworządną w państwowym zakładzie pracy-kara
8.Pracujesz ciężko, dobrze zarabiasz, płacisz wysokie podatki będziesz kontrolowany i zawsze coś na ciebie znajdą a to pip, pih, zus,us ,uks
9.Nie pracujesz i płodzisz bezmyślnie dzieci dostaniesz po 500 zł na każde z nich.Nikt nie zażąda od ciebie rozliczenia się z prawidłowości wydatkowania tych środków publicznych.
10.W starciu z Policją nie ważne trzeźwy czy pijany zawsze przegrasz i będziesz miał dużo szczęścia gdy pyskówka nie zrujnuje ci życia poprzez uczynienie z ciebie przestępcy, który w mgnieniu oka dla statystyk zostanie skazany na pół roku więzienia niszcząc zazwyczaj bardzo młode życie.

Gdy gorszy sort się oddzywa łamie podstawowe prawo wskazane w Konstytucji R.P znieważa naród z powodu poglądów politycznych i nie ma siły w tym amoku nierozumnej demokracji aby większa grupa ludzi zwróciła mikrusowi na to uwagę.

W Polsce zmieni się coś dopiero gdy odbiorą wam debety na kartach kredytowych, odbierając Wam kredyty, debety itd przestanie się Wam wygodnie żyć tzn stracicie to, co stanowi atrapę życia i wówczas jest realna szansa na wyjście na ulicę.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy