Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Nadzwyczajna konferencja

zbigniew-stonoga-na-zywo

Największe stacje telewizyjne konsekwentnie nie relacjonują wystąpień Zbigniewa Stonogi. Źle to świadczy o mediach, ale także w istotny sposób taka postawa podważa zaufanie społeczeństwa do dziennikarzy.

Co ma myśleć obywatel, który orientuje się, że prezentowane mu treści są zaledwie bardzo wąskim wycinkiem rzeczywistości? W dodatku te najważniejsze fragmenty są całkowicie pomijane? Przestaje wierzyć telewizji.

Rozumiem ewentualną niechęć mediów wobec Zbigniewa Stonogi i tego, co zrobił – można to różnie oceniać – ale fakty są takie, że dziś najczęściej mówi się właśnie o Stonodze. Fakty też są takie, że ten organizuje konferencje prasowe i mówi. Mówi, ale o tym co mówi, dowiemy się najwyżej z Superstacji, albo z internetu.

Relacjonować rzeczywistość – to od zawsze było jedno z najważniejszych zadań mediów i reporterów. Oceniać i komentować powinni z kolei publicyści. A może o czymś nie wiem? Może te podstawowe zasady są już nieaktualne? Być może tak właśnie jest i – po wielkiej kompromitacji licznych mediów, której świadkami byliśmy podczas ostatniej kampanii prezydenckiej, gdy największe telewizji robiły wszystko, aby pomóc Bronisławowi Komorowskiemu wygrać wybory – fundamentalne zasady określające rolę i miejsce mediów w społeczeństwie, zmieniły się całkowicie?

Mamy głośną aferę, obserwujemy jej konsekwencje, a widząc osobę, która za tym stoi – zamykamy oczy i udajemy, że jej nie ma i nigdy nie było? Szkoda tylko, że szanowne media jeszcze nie zorientowały się, że to zgubna taktyka dla nich samych, w dodatku bardzo szkodliwa dla całej klasy dziennikarskiej, która w ten sposób błyskawicznie traci zaufanie społeczne.

źródło: gazetabaltycka.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Ludzie wy polikujecie a ja nie mam co jeść
    Pomóżcie przyslijjcie paczkę z żywnością
    Pod nr 510 362 489 podam dokładny adres
    Ewa Rytelewska

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-nowy-facebook

Pomóżcie mi odbudować FanPage

Napisał - 21 stycznia 2016 0
  Nowy FanPage: www.facebook.com/jedynaprawdziwastronazbigniewastonogi/ Mam nadzieję że uda mi się powstać z martwych. Edycja: Nowy profil został usunięty. Zobaczcie co robią.…
zbigniew-stonoga

Pomóżmy

Napisał - 21 grudnia 2015 0
Błagam Was Wszystkich o pomoc w moich akcjach. Chora na Raka Pani Renata ze Szczypideł-brakuje 67.000zł Kamil Bryk-brakuje 370.000 zł…