Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Minister sprawiedliwości „nie ma szacunku” dla Zbigniewa Stonogi. „Zbiera lajki na Facebooku”

minister

Publikując akta ze śledztwa ws. afery taśmowej, Zbigniew Stonoga podpadł wielu politykom Platformy Obywatelskiej. Jednym z nich jest minister sprawiedliwości Borys Budka, który nie sili się na ukrywanie swojej niechęci do Stonogi. – Nie mam szacunku dla tego pana – oznajmił minister na antenie Radia ZET.

Podczas rozmowy z Moniką Olejnik szef resortu sprawiedliwości nazwał Stonogę „internetowym celebrytą, który zbiera lajki” na Facebooku. – Nie warto o nim rozmawiać – zaznaczył Budka, dodając, że upublicznienie niejawnych akt ukazało także nie najlepszą kondycję prokuratury.

– Doszło do rzeczy strasznej. Każdy, kto spotka się z prokuratorem, zada sobie pytanie: czy zobaczę swoje dane na Facebooku? – powiedział minister, dodając, że prokurator generalny Andrzej Seremet powinien przeprosić za popełnione przez śledczych błędy.

Niechęć do Stonogi, która dała o sobie znać w studiu Radia ZET, jest w pełni odwzajemniana przez biznesmena. W tym tygodniu Stonoga zaoferował paparazzim sowite wynagrodzenie za śledzenie m.in. ministra sprawiedliwości.

Ogłoszenie ukazało się na Facebooku, z którym Stonoga również ma problemy. W czwartek biznesmen poinformował na Twitterze, że Facebook zablokował jego główny profil – obserwowany przez blisko 500 tys. osób.

W wydanym oświadczeniu Stonoga powiedział, że portal działał na wniosek „towarzysza Seremeta”, czyli prokuratora generalnego. – Zdaje się, że będziemy mieli otwarta wojnę – oznajmił biznesmen.

Treści publikowane na nowym profilu Stonogi, który w ciągu niecałej doby polubiło 112 tys. internautów, wskazują, że wojna już się rozpoczęła.

źródło: natemat.pl

 

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy