Zbigniew Stonoga

List gończy za Zbigniewem Stonogą? Więzienie po moim trupie!

Wydano list gończy za Zbigniewem Stonogą

List gończy za Zbigniewem Stonogą?

Więzienie po moim trupie – tak zrobię aby cała Polska zapamiętała, że Prawo i Sprawiedliwość oraz ich prezydent Andrzej Duda to grupa ludzi, którzy po trupach idą do celu.

Nikomu nic nie zrobiłem, a mimo to całe moje dorosłe życie to jedna wielka bieganina po sądach i trwające wiele lat procesy w których zostałem każdorazowo uniewinniony.

Wyrok który mam odbyć to sprawa z 2009 roku w której w 2011 zapadł wyrok uniewinniający.

Po ujawnieniu akt afery podsłuchowej przywrócono termin do wniesienia apelacji i bez nowych dowodów zmieniono uniewinnienie na skazanie. Każdy, kto zna nawet pobieżnie polskie prawo wie o tym, że nie można było uniewinnienia zmienić na winę w postępowaniu odwoławczym bez otwarcia postępowania dowodowego. Można było tylko cofnąć sprawę do ponownego rozpoznania.

Powyższe uchybienia były bezwzględną przesłanką kasacyjną ale kasacja sporządzona przez znanego prawnika nie objęła skargą tego oczywistego zarzutu, którego SN nie mógł z urzędu podjąć i kasację oddalił.

Udostępnij by dowiedziało się o tym jak najwięcej ludzi.

Wydano list gończy za mną jak za zbrodniarzem.

Zobaczcie jak ekspresowo postępują w mojej sprawie. Władza nie lubi i nie toleruje prawdy w przestrzeni publicznej. Dlaczego Sąd Okręgowy w Warszawie chce narazić mnie na utratę życia?
Przecież mają dokumenty wyprodukowane na ich potrzeby przez komunistycznych lekarzy z medycyny sądowej przy oczki, z treści których wynika, że wykonanie wobec mnie tej stalinosko orzeczonej kary jest możliwe tylko z zachowanie warunków bezpieczeństwa medycznego których nie posiada AŚ W-wa Białołęka. Czy zatem te dziady z PiS-u chcą mnie zamordować?

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

policja2015

W co gra gdańskie BSW KGP?

Napisał - 17 marca 2016 0
W co gra gdańskie BSW KGP? Jeden z doświadczonych wejherowskich policjantów odkrył gigantyczną sprawę korupcyjną w tamtejszej komendzie. Sprawa dotyczy…