Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Kukiel Song – Z Jarkiem bądź

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Normalny obywatel RP |

    Polska obecnie postrzegana jest przez świat jak Nibylandia. Jednak ta Nibylandia jest niewspółmiernie groźniejsza niż ta z bajki; zagraża tak UE jaki interesom w Europie USA. jeno państwo które Nibylandię usankcjonowało i korzysta z rządzących tym państwem to Putinolandia ( CCCP). Kilkuset od mózgów z poczuciem kompleksów ***** ( zamiast gwiazdek należny wpisać wszelakie istniejące kompleksy) zniewala dziesiątki milionów Polaków podporządkowując sobie ich prawo i prawa. Jarcio K główny zarządzający rozpierduchą ( przy okazji cieszący się jak 3 latek gdy dostał klocki, lub jako socjopatyczna osobowość podpalił psa) mając w dupie wszelakie praw i obyczajność tak krajów które od setek lat wypracowywały demokratyczny styl życia, wali gruchę i spuszcza się na orła w koronie i biało-czerwoną flagę. Pozdrawiam dyżurnego psychopatę JK oraz drugiego z schizofrenią co do 100410 AM, oraz resztę setek umysłowo upośledzonych z naw sejmowych i senackich i innych, słowami „nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka”

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy