Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Krótka relacja z przewozu Kamila do Warszawy

zbigniew-stonoga-kamil-warszawa-pomoc-fundacja

Oki krótka relacja, bo wszyscy jesteśmy skrajnie wyczerpani.
Dziękuję Wszystkim za pomoc.
Muszę Wam jednak powiedzieć, że zastanawiam się nad upublicznieniem kulisów wczorajszych rozmów z lekarzami, bo wierzcie mi byłaby to najbardziej jaskrawa afera w dziejach powojennej Polski.
Upublicznienie tego, co działo się wczoraj gdy wywierałem presję mającą na celu ratowanie tego chłopaka mogłoby doprowadzić do nieprzewidywalnych zachowań społecznych.
Myślę, prześpię się i podejmę decyzje.Melduję, że zadanie zostało wykonane.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1851886268371379/” width=”800″]

10 godzin później…

Wracam od Kamila.
Z cząstki zebranych pieniędzy opłaciliśmy hotel dla rodziców i czekamy na wyniki badań i sposób leczenia. Na prośbę rodziców nie zostanie opublikowana wczorajsza dramatyczna i antyludzka rozmowa z jednym z bożków warszawskiej onkologii.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-wola-warszawa

Pomoc dla Pauliny

Napisał - 2 stycznia 2016 0
Możecie już wpłacać ogłoszenie zweryfikowane – za chwilę nie będą głodni – relacja video ok 23.oo(pomagasz udostępniając)PAYPAL fundacja@zstonoga.pl konto Fundacji…