Zbigniew Stonoga

Krakowski areszt. Trudno zachować równowagę psychiczną

portret-stoworzny-z-360-kostek-rubika-stonoga

Zakład Karny w Krakowie

Krakowski areszt śledczy zdaje się być ekspozyturą obozu. Osadzono mnie w celi dla osób wyjątkowo niebezpiecznych o których mowa w specjalnych przepisach kkw co to oznacza?

Oznacza to, że siedzę w celi sam są w niej zainstalowane 3 kamery w tym jedna w ubikacji i mimo, że cała cela ma 3 metry kwadratowe to monitorowany jest każdy mój ruch. Na drzwiach celi zainstalowana jest dodatkowa krata od wewnątrz zabezpieczona gigantyczną zasuwą podobnie jak i okno na którym dospawano tzw dodatkowy kosz wewnętrzny.

Wyjście z celi poprzedzone jest kolejną kratą o wysokosci 1,50m o którą często rozbijam sobie głowę. Cela w której przebywam znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego zabezpieczonego kratami suwanymi i teraz w zależności czy służbę pełni przyzwoity człowiek, który w służbie więziennej zarabia na chleb dla rodziny lub też prymitywny klawisz, który przychodzi wyładować swoje frustracje.

Ci pierwsi normalnie otwierają te kraty drudzy zaś na złość nawet w nocy walą tymi kratami.

Służba Więzienna

Jacek, Kasper – który jest biegłym w leczeniu płaskostopia i łupieżu i kapitan Krzyś – wychowawca ta trójka zachęca mnie żebym się pierdolnął na line.

Gdy jestem wyprowadzany z celi blokowany jest w całym więzieniu ruch tak jak ma to miejsce w przypadku świadków koronnych lub zwyrodnialców.

Podejmowane wobec mnie środki represji są niespotykane gdy zważyć na fakt gdy odpowiednie organy nie orzekły o tym abym był traktowany jako osadzony „N” trudno jest w takiej sytuacji zachować równowagę psychiczną i normalnie przeżywać ten czas.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/  
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 11 komentarzy

  1. Współczuję położenia, ale może Pan ten czas wykorzystać by poznać Słowo Boże, które spisano na kartach Biblii. Sporo się Panu rozjaśni. Mam tylko nadzieję że Biblia zostanie Panu udostępniona do tej wyjątkowo opresyjnej celi.

    Odpowiedz
  2. cześć i czołem, jak już mówicie o politykach, to dobrze, że te kanalie jeszcze siedzą w więzieniach, mam nadzieję, że ich czas się nie skończy w tym miejscu i pozostaną na wolności, dokopią jeszcze kilku cwaniakom i znowu pójdą siedzieć :)))

    Odpowiedz
  3. Zbigniew Stonoga od zawsze był kontrowersyjny.. Może kiedyś zadarł ze służbami (sumie nie wiele wiem).. Na fejsie śledziłam profil i doceniałam, ze pomagał wielu ludziom. Przed wyborami ostrzegał, żeby NIE głosować na PiS bo ta partia gorsza od PO itd.. Byłam naiwna, i tak jak większość, te posty traktowałam śmiechem.. Dziś z perspektywy czasu napiszę wprost… Panie Zbyszku – MIAŁEŚ RACJE – PiS to najgorsze ZŁO, które spotkało Polaków.. Pozdrawiam i życzę wytrwałosci.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

Jadę do Neustadt

Jadę do Neustadt

Napisał - 11 czerwca 2016 0
Jadę do Lachener Str. 88, 67433 Neustadt/Weinstraße Dobrze byłoby gdybyście mogli tam być. Wiele osób napisało mi maile, że zalegają…
pani-zofia-zbigniew-stonoga

Historia Pani Zosi

Napisał - 21 grudnia 2015 2
Woźnicka Zofia Dłużniewo 12 Gmina Baboszewo Poświęć 10 minut i zmień dwa życia Ich i Swoje(pomagasz udostępniając)-zobacz cały zwiastun Pomagamy-PAYPAL…