Zbigniew Stonoga – urodził się 17 października 1974 roku w Ozimku, niewielkim mieście znajdującym się około 21 km na wschód od Opola.

Studiował na Uniwersytecie Warszawskim, jednak nie ukończył studiów.

W 2014 roku dołączył do Kongresu Nowej Prawicy, jednak zaledwie po czterech miesiącach opuścił ugrupowanie zapowiadając budowę formacji Stonoga Partia Polska. Partia została zarejestrowana we wrześniu 2015 roku.

Zbigniew Stonoga bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego profil na Facebook’u śledzi prawie 400 000 użytkowników. Stonoga regularnie zamieszcza filmiki, pod którymi, w komentarzach toczą się zazwyczaj zawzięte dyskusje.

Określany jako osoba, która „walczy z absurdami III RP”. Cała Polska poznała go po tym, gdy doszło do publikacji akt śledztwa tzw. afery taśmowej.

Wcześniej, w 2012 roku rozpoczął walkę z z urzędem skarbowym wywieszając na komisie samochodowym, który prowadził, bannery w dobitny sposób obrazujące to, co myśli o fiskusie oraz urzędzie skarbowym. Zbigniew Stonoga domagał się od urzędu skarbowego zwrotu 1,9 milionów złotych zwrotu podatku VAT. Zwrotu podatku jednak nie otrzymał a firma Fiat, której komis prowadził zadecydowała o zaprzestaniu współpracy ze Stonogą.

Stonodze postawiono łącznie 89 zarzutów – żaden z nich ostatecznie nie został potwierdzony, ale Stonoga przebywał w więzieniu 2 lata. Prawomocnie skazany został dopiero wtedy, gdy postawiono mu zarzut niespłacenia limitu karty debetowej (chodziło o kwotę 19 tysięcy złotych). Odzyskał wolność w 2006 roku, po tym jak ówczesny minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wniósł o kasację wyroku.

Dostępna forma kontaktu:

zstonoga@zstonoga.pl

SMS: 530 000 550

Facebook: Zbigniew Stonoga

Twitter: zbigniewstonoga

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 96 komentarzy

  1. Masz przecież dosłownie ociupinę wyżej, pod „dostępna forma kontaktu”. Ale to bez znaczenia, bo ani on, ani jego cytujący moderatorzy ci nie odpowiedzą na nic. Możesz poprosić o kontakt na profilu facebookowym, ale jedyne co dostaniesz to spam-wiadomości od Waldka Wojtkowicza, psychicznie chorego fana Stonogi.

   Odpowiedz
 1. Zbigniew Kupich |

  Proszę o pilna pomoc finansową,zostałem bez możliwości wyjścia na prostą,nawet z Provident a nie dostanę nic przez wpis do wielu systemów
  Jestem w stanie omówić warunki spłaty lecz nie na forum publicznym
  Jeśli ktokolwiek może mi pomóc ,dosłownie obcej osobie z ulicy ,proszę o kontakt tel.004915163298804
  Zbigniew Kupich

  Odpowiedz
 2. Witam Pana Serdecznie.
  Wiem,że Pan siedzi od 1,5 roku,nielegalnie w więzieniu przez „zbawców 500+,narodu”pisowskich skurwieli,niszczących ten Kraj,sprowadzając miliony imigrantów,nie tylko z Ukrainy,ale również z Dalekiego Wschodu,a przypomnę,że przy tym pis(pizdowatość i syjonizm)uklęknął przed Izraelem,Niemcami i Ukrainą ws.ustawy o IPN o znieważaniu i oczernianiu Polaków,winnych o Holocaust,co jest kłamstwem,nie wspominając,o Polskich ofiarach,oraz innych narodów.Niszczy się Polskich przedsiębiorców,małe zwykłe firmy,korporacje dalej wyprowadzają zyski poza Polskę…III Rzeczpospolita „polska” jest najbardziej antypolskim krajem na świecie…Chciałbym,żeby Polska była Polską,Silną,Wolną,Niezależną.Ale społeczeństwo jest naiwne,oraz głupie,wierzy”jak ne jedyn,to drugy”.
  P.S. Doceniam Pana misję,którą Pan prowadził,by obudzić świadomość POLAKÓW przed tym antypolskim systemem tego „państwa polskiego”,przed nielegalnym wsadzeniem Pana do więzienia.
  Mam nadzieję,oraz życzę Panu,aby Pan dotrwał do końca tej antyludzkiej kary,pozdrawiam Pana,oraz jak najszybszego wyjścia,oraz zakończenia tego stalinowskiego wyroku wobec Pana, który chciał to kurestwo post-prlowskie-skurwiałe po 89` chciałby pogonić.Pozdrawiam Pana.

  Odpowiedz
  1. a ty wiesz, że on sam przed wyborami namawiał by na nich głosować, bo liczył że mu coś załatwią, i tym samym przyłożył łapę do utworzenia rządów tych „zbawców”?

   Odpowiedz
 3. Panie Zbigniewie chciałbym dla Pana pracować . To co Robisz z tym rządem jest zajebiste . Nadzwyczajna inteligencja nie wchodzę do du. .. Proszę o prace

  Odpowiedz
 4. Dzień dobry p. Zbyszku. Jak przysłowie mówi do 3 razy sztuka i może tym razem się uda – pisze to ze łzami w oczach. Tytuł wiadomości dość wymowny ale jakże prawdziwy. Opisując króciutko nasza historię to jesteśmy osobami niepełnosprawnymi, oboje posiadamy orzeczenia. Ja znaczny stopień i poruszam się od urodzenia na wózku. Mąż stopień umiarkowany, zamiast 5 palców w dłoniach ma 3. Jesteśmy w sytuacji, w której ważą się losy naszej przyszłości, a właściwie mieszkania, które dostaliśmy od miasta. 2 lata temu z pośród oferowanych mieszkań wybraliśmy jedno do remontu, mieliśmy na to rok ale przedłużyliśmy remont o kolejny rok licząc, że uda nam się go wykonać przy wsparciu rodziny oraz dofinansowań dla osób niepełnosprawnych. Niestety życie pokazało, że łatwo nie będzie. Przez te dwa lata skorzystaliśmy z dofinansowania na zrobienie w całości łazienki. Z pomocą rodziny wymieniliśmy okna oraz drzwi wejściowe. Pozostały nam do wykonania podłogi, ściany w kuchni, przedpokoju i dwóch pokojach. Nie jest to dla nas łatwe, ponieważ mąż miedzy czasie stracił prace, pracowałam tylko ja. Rodzina też już nie może pomóc tak jakby chciała. Poruszyliśmy w zasadzie niebo i ziemie, czyli władze miasta ale bez rezultatu, do dnia dzisiejszego każdy nas odsyła od jednego do drugiego. Mąż skuł w mieszkaniu większość ścian, ponieważ na nich wystąpił grzyb. Nie zna się na wielu rzeczach więc trudno mu wykonać samodzielnie jakieś prace, a każda fachowa pomoc i materiały kosztują, a my jesteśmy załamani że nas na to nie stać. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że za miesiąc musimy zdać wyremontowane mieszkanie do odbioru technicznego. Jeśli tego nie zrobimy miasto obciąży nas ogromnymi kosztami karnymi za każdy miesiąc przedłużający remont. Z własnego pomysłu zorganizowaliśmy zrzutkę na której jest 1% oszacowanej wstępnie kwoty. Jeśli mógłby nam Pan pomóc choćby pozyskać materiały to za pewne rąk do pracy i pomocy bym nam nie brakło. Będziemy wdzięczni za najmniejszą pomoc od Pana, bo tylko w Panu mamy ostatnią nadzieje.
  Z pozdrowieniami
  Beata i Michał Paduch

  Odpowiedz
 5. Witam. Sprawa jest następująca i dotyczy się Policji, Straży Miejskiej, Urzędu Miasta i oszustów w Zakopanem. Dzień w dzień na Gubałówce w Zakopanem na ulicy rozkładają się oszuści ze skrzynką i grają w nielegalne gry uliczne. Oszukują ludzi, biją ich, obrażają, a mieszkańców zastraszają. Dzień w dzień zarabiają około 15 tys złotych gdzie nic z tego nawet nie odprowadzają do Państwa i śmieją się ze wszystkich kontroli. Dzwoniąc na Policję czy straż miejską mówią że nie mają czasu i się tym nie zajmą cyt.,,ma Pan jeszcze jakieś życzenia” słowa osoby ze straży miejskiej. Wiem że Policja na pewno bierze łapówki, turystom którzy przegrają sami grożą że dostaną mandat za gry hazardowe i żeby lepiej nie zgłaszali tego dalej. Wszyscy mają gdzieś to że oni robią już co chcą z innymi i nikt nie może sobie z nimi poradzić. W skali wakacji jest to kwota oscylująca około miliona złotych gdzie jedynie Policja i inne osoby są opłacone żeby to wszystko uciszyć. Proszę o jakąkolwiek reakcje.

  Odpowiedz
 6. Patryk z okolic Miękini (Nr. tel: 574696313) |

  Szanowny Panie Zbigniewie!
  Z licznych informacji dowiedziałem się, że Pan może pomóc lub wesprzeć w takich sprawach, więc zwracam się do Pana z pewnym problemem, otóż 26 stycznia tego roku, zostałem zatrzymany przez funkcjonariuszy policji i przewieziony na komisariat. Na miejscu, gdy już dojechaliśmy, od razu zostałem przesłuchiwany, w sprawie włamania do jakiegoś domku, którego nie dokonałem. Trzymali mnie 50 godzin. Przez pierwszą dobę nie przyznawałem się do winy, której nie zrobiłem. Po kilku przesłuchaniach. Panowie w mundurach, zaczęli znęcać się nade mną fizycznie przykuwając kajdankami do krzesła i obijając zaciśniętymi pięściami w okolice klatki piersiowej, tak aby nic nie było widać. Kazali mi się dobrowolnie przyznać do winy i grozili zamknięciem na 3 miesiące. Cytuje słowa jednego z funkcjonariuszy: „Lepiej żebyś się przyznał do winy dobrowolnie, bo masz czystą kartotekę, dostaniesz zawiasy i dozór kuratora, a jak się nie przyznasz to pójdziesz siedzieć na 3 miesiące i doliczymy Ci dodatkowe rabunki w okolicach”. Chciałbym bardzo, aby Pan mi pomógł/doradził co mam w tej sprawie zrobić. Chciałbym też dodać, że nie stać mnie na adwokata. Bardzo bym był wdzięczny za pomoc i dziękuję, na dole zostawiam kontakt, więcej może Pan się dowiedzieć pisząc do mnie, lub dzwoniąc. Pozdrawiam Patryk z okolic Miękini.

  Odpowiedz
 7. Witam panie Zbigniewie . Oglądałem program z pana udziałem jak pan zajmuje się trudnymi sprawami , [ łapanie pedofilii ] . Ja mam inny , problem rodzina żony próbuje z mojej osoby zrobić przestępce seksualnego . Nie udało im się na terenie Polski to próbują za granicą. Sprawa ma podwójne dno gdyż To ja dysponuje dowodami przeciwko ojcu mojej żony. proszę o pomoc . ,, POKRZYWDZONY,,

  Odpowiedz
 8. witam panie zbigniewie jedyna nadzieja w panu pomocy poniewaz zostałem pomówiony i skazany na podstawie zeznań tylko świadka koronnego historia jest bardzo śmieszna i wymaga tylko nakrecenia komedi sprawa toczy sie juz od 2000 roku prosze pana o pomoc i kontakt

  Odpowiedz
 9. Ty bo nie powiem pan ty buraku pierdolony ty mi będziesz ubliżać ze jak na PiS głosuje to jestem hujowy zarobasie szmaciarzu jebany z państwa sobie folwark robisz ? Jakie by to państwo nie było za jakich rządów czy SLD czy po czy teraz PiS to jest kurwa gnoju szmaciarzu Najjaśniejsza Rzeczyspospolita za która Ludzie krew przelewaliwali i twój zachlany ryj do niczego jej potrzebny nie jest
  Ty kurwa dorobkiewicze pierdolony udajesz kurwa człowieka z ludu ? Trybunem jesteś ? Ty kurwa żale do prezydenta onpoparcir wylewasz ile miałeś poparcia kurwa pol procent szmatolumpie pierdolony jak ci sie Polska nie podoba to wypierdalaj Zbalazl sie Kurwa zbawca I sie frajerze nie Łódź nie mam powiązań nie czerpie korzyści nawet nie mieszkam w tym kraju przez takich zarobasow jak ty

  Odpowiedz
  1. Ty PiSdzielcu pierdolony po co się wypowiadasz i piszesz takie brednie. Takim kutsaom jak ty to w ogóle nie powinno przysługiwać prawo do głosowania nie mieszkasz w tym zasranym przez pisOWCÓW pierdolonym państwie to wypierdalaj. Wypowiadając si3 i glosój w tym Państwie gdzie mieszkasz. To co robi pan Stonoga na NOBLA zasługuje. Ma jaja. Ty tchórzu ogon podkuliłeś i spierdoliłes z tego syfiatego państwa.

   Odpowiedz
 10. Na poczatku mojego maila chcialem powiedziec ze jestem pod wrazeniem panskiej pracy i tego ze pana tak wiele pomaga ludziom.Czlowiek jak pan jest dla mnie autorytetem i kim kto sprawia ze ten swiat jest lepszy!!!!Piszac to chcialbym zostac anonimowy-Nie jestem biedny,mam rodzine,zone i syna sa dla mnie wszystkim..Tylko jest jedno ale;(Ja i moja zona mamy bardzo duzo problemow nie chce o nich pisac;(Jesli bede musial to to zrobie…Ja i ona od czasu do czasu jestesmy emocjonalnymi wrakami poniewaz ona jako mloda kobieta zostala zgwalcona i sponiewierana przez pewnego faceta,ktory cieszy sie teraz zyciem i swoja rodzina ..Ja nie wiem tak co ja do konca oczekuje od tak wspanialego czlowieka jak pan ale chyba tego zeby ten czlowiek w jakis sposob zostal ukarany…on zrujnowal moja rodzine,zona boji sie wszystkiego caly czas ma senne koszmary a ja to przezywam razem z nia.Mam ochote zabic go ale poszedl bym do wiezienia i moja rodzina by sie rozpadla.Blagam pana na wszystkie swietosci niech pan cos z tym zrobi…ja zrobie wszystko bede wspieral pana fundacje,doslownie wszystko..moge pomagac realizujac pana projetky…ja duzo umiem..stolarstwa budownictwa.Moze pan uzyc mnie do czego chce ale ja blagam o pomoc z calego serca!!!!On zrobil to wielu dziewczyna przez niego one w brutalny sposob tracily dziewictwo…zerowal na tych z biednych domow bo on ma troche pieniedzy i dla tego nie szanuje zadnej kobiety!!!!Jesli taka pomoc jest w pana zasiegu ja zrobie wszystko..on juz nie pojdzie za kratki ale zeby jego rodzina i znajomi wiedzieli kim jest!!!Blagam z calego serca zrobie wszystko!!!!Czekam na odpowiedz wspanialy czlowieku i prosze cie rozwaz to bo ja chyba dlugo nie wytrzymam..jestem na skraju zeby mu cos zrobic i nawet juz isc do tego wiezienia.Chce zeby byla sprawiedliwosc na tym swiecie!!!Blagam z calych sil.Lukasz

  Odpowiedz
  1. system jest taki ,że nic formalnie nie zrobisz Prokuratury zajmują sie tylko morderstwami ,reszt jest mało wazna ,chyba ze jest rozdmuchana w prasie czy TV i moze zaszkodzic notowanim rządzących.

   Odpowiedz
 11. Wielki szacunek, bo prawdę trzeba głosić, a nie ukrywać i okradać innych bo tak najłatwiej to w przedszkolu dzieci potrafią się zachować niż banda darmo zjazdów w sejmie, zlikwidować rząd a na resztę politykòw nałorzyć wysokie podatki za prawo głosu dla każdego obywatela bo i tak prawa już nikt nie zmieni dlatego zawsze będzie taki burdel pozdrawiam p. Zbgniewa S.

  Odpowiedz
 12. Wielki szacunek, bo prawdę trzeba głosić, a nie ukrywać i okradać innych bo tak najłatwiej to w przedszkolu dzieci potrafią się zachować niż banda darmo zjazdów w sejmie, zlikwidować rząd a na resztę politykòw nałorzyć wysokie podatki za prawo głosu dla każdego obywatela bo i tak prawa już nikt nie zmieni dlatego zawsze będzie taki burdel pozdrawiam p. Zbgniewa S.

  Odpowiedz
 13. kaka tel 510 126 038

  Szanowny Panie Zbyszku
  Zdecydowałem się do pana napisać ponieważ jesteśmy w tej samej sytuacji, od 23lat czyli od 1993r bandyci z byłego KGB i Sb czyli Polscy żydżi usiłują mnie i moją rodzinę pozbawić życia , zorganizowali kilka zamachów na moje życie nie mogli mnie zabić to zamnkneli mnie w swych stlinowsko – żydowskich obozach gdzie mnie bili i kopali. po to tylko aby okraść mą maietność . tylko dla tego że w latach 80-90 dorobiłem się legalnie bardzo dużego majątku na handlu wódką i papierosami za to odsiedziałem 6 lat jednym z zarzutów było nielegalne posiadanie broni ,którą dzierżawiłem legalnie z komendy policji.
  Lecz nai więcei pudła odsiedziałem za to że tym żydowskim kurwą piszę prawdę ,że pluje na nich i że nie chciał bym ich ruchać w mordę końskim huję—–
  za to że chańbią godność Państwa Polskiego Siedziałem za to że kurwą z policji nie pozwoliłem bić mej 16 – letniej kiedy kurwy przyjechali po mnie w 10 -ciu aby mnie zabrać na badania psyhiatryczne (też strzelali do mnie) dziecko me usiłowało mnie bronić ponieważ wraz ze swą załogą pod ich budynkami manifestowałem aby kurwy oddali mi to co Ukradli . więc te stare zawszawione kurwy żydowsko stalinowskie postanowili na wniosek mego przyjaciela prezesa Sądu Okręgowego w Cz-wie W. Bieli byłego oficera KGB i szefa Sb na ten okręg- polskiego -żyda.
  mnie zbadać.
  Już w 1993 r. ukradli mi te skurwysyny dokumenty z firmy a byli to A Gawęcki J Kaczmarowicz W. Lek , kurwy policyjne na wysokich stanowiskach. ukradli mi dokumenty aby je zfałszować i mnie zamknąć albo zabić bo tylko stalinowscy – żydzi zabijali polaków i ich okradali.
  W 1993r zakład otrzymał decyzje i figurował jako ZPCHr ztrudniał 120 osób w tym 40 %inwalidów/. Kurwy z policji sądów i Prokuratury nie mogli paczeć że jedna osoba w tak krótkim zarobiła tak duże pienjądze
  Dopiero w 2004 r . moja osoba wraz z innymi mieszkańcami miasta pszyczyniła się do usunięcja tej starej stalinowskiej kurwy z kierownika prokuratury w Radomsku W. Wiaderka lecz ta świnia nadal pracuje jako prokurator i oszukuje mieszkańców miasta i okolic ..
  W 2014r zdechł jego zastępca Stalinowsko -ubecki prokurator D. Zakrzewski zdechł kiedy zobaczył dokumenty które mu przedzawiłem w mej sprawie że przez 21 lat go oszukiwali ,zdechł przy birku na stanowisku , którym oszukiwał nie winnych Poloków. Bo 2012r wyrzucili z sądu tego kulawego gwałciciela kobet , który wraz z M.Kacprzykiem gwałcił kobiety za pomyślne wyroki a łączyła ich szkolna ławka .gwałciciel kobiety i tak wydawał wyroki przez 30 lat .Kulawy zawszawiony pijany zawsze polski żyd w sandzie był przewodniczącym II w/ karnego J. Kalinowski.
  Szanowny Panie moje pismo kieruje do pana i załanczam dokumenty z których jasno wynika że te kurwy oszukują mnie i moją rodzinę od 23 lat oraz mnie okradli na 1 miliard 350 milionów nowych złoty.,jesłi by Pan zdecydował się mi pomuc to proszę o kontakt na nr tel lub e-mail .
  z szacunkiem.
  kaka

  Odpowiedz
  1. Panie Zbigniewie , dostałem ostatnio e-mail , w tytule było że komentuje dużo Pańskich filmów i akcji. Z zaproszeniem na fb i do ekipy. niestety przez przypadek go skasowałem . Jeśli był to e-mail od pana lub od kogoś z ekipy to chciał bym wrazić chęć współpracy i proszę o kontakt na pawel.wyrostek@interia.eu .

   Odpowiedz
 14. Witam,
  Popieram Pana działalność w pełni. Niestety niewiele mogę pomóc, bo sama niewiele mam ( jestem matką samotnie wychowującą dzieci ). Największym dobrem jakie mnie w życiu spotkało są właśnie moje dzieci. Jedno z nich jest autystyczne. Wiem z jakimi problemami borykają się niektóre rodziny, którym Pan pomaga. Dlatego jestem z Pana dumna ! Śledzę pańskie poczynania na fb i udostępniam, co mogę ( inaczej, choćbym chciała pomóc tym ludziom nie mogę 🙁 )… Przywraca Pan wiarę w ludzi. Szkoda, że tak niewielu to potrafi… Dzięki wielkie za pomoc, którą Pan niesie, za nadzieję, którą Pan daje i za wiarę w lepsze jutro ! Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie pańskie poczynania. Życzę także, aby prywatne sprawy rozwiązany się po Pana myśli… Agnieszka

  Odpowiedz
 15. Popieram Pana całym sercem , tym że jest Pan z nami zwykłymi ludźmi i dla nas , a nie tak jak inni że tylko na hajs patrzą ! Jest Pan cudownym człowiekiem i niesie Pan ciężki krzyż przez swoje życie . Podziwiam , na prawdę podziwiam !

  Odpowiedz
 16. Jerzy OZILL Chariton Dj, Producent Muzyczny |

  Witam pana z tej strony pisze do pana Jurek OZILL Chariton, z Lubania na Dolnym Sląsku muzyk, Dj i producent.
  Postanowiłem że napiszę do pana, ponieważ może pan mi pomóc w rozwiązaniu jednego problemu z którym się borykam już od ponad czterech lat.
  O tuż sprawa jest taka że zostałem niesłusznie posądzony za coś, czego w ogóle nie zarobiłem, mianowicie, zostałem posądzony o pedofilię, ale prawda jest taka że ja nie mam z tym nic wspólnego, ale fakt jest taki że jakieś dziecko wrobiło mnie w to, i było tak że w lipcu 2012 roku zawitali do mnie psy z komendy powiatowej policji w Lubaniu.
  Był to czwartek 12 Lipca godzina 9 : 30, kiedy te psy w cywilu przyjechali do mnie do domu, i mnie zabrali, i trafiłem na tak zwany dołek, na 24 godziny.
  Następnie w piątek 13 Lipca 2012 roku, zostałem przetransportowany przez psy do prokuratury rejonowej w Lubaniu, w celu przesłuchania w sprawie rzekomej pedofilii, i po skończonym przesłuchaniu zostałem pobity przez jednego z psów, którzy mnie przetransportowywali do prokuratury suką.
  Następnie w lutym 2013 roku, odbył sie proces sądowy, na którym dostałem wyrok w zawieszeniu na trzy lata oraz dozór kuratora sądowego, ( zostały mi tylko dwa lata do zakończenia tego wyroku ).
  Faktem teraz jest to że po tej sprawie, zarówno jak i po otrzymaniu tego niesłusznego wyroku w domu gdzie obecnie mieszkam, jest po prostu beznadzieja, moja rodzina spieprzyła moje życie. Przez moją rodzinę straciłem dziewczynę i moich przyjaciół.
  I prawdą teraz jest to że zamierzam się odciąć od rodziny na dobre, aby móc zacząć wszystko od początku, ułołożyć sobie życie i rozwinąć swoje umiejętności muzyczne.
  Dlatego uznałem że napiszę do pana, aczkolwiek mam cichą nadzieję że pan mi pomoże w tej sprawie, którą tu opisałem, i że psy się doigrają za krzywdę którą mi wyrządzili.
  Na koniec napisze jedną mała rzecz, że ja również nienawidzę Jarosława Kaczyńskiego i PIS a tym samym nienawidzę też Zbigniewa Ziobro.
  Jeśli istnieje potrzeba żeby skontaktować się ze mną to podam numer swojego telefonu komórkowego 530 784 627
  Pozdrawiam pana serdecznie i wierzę w to że pan mi pomoże, bo nie wiem co mam dalej robić…
  Jerzy OZILL Chariton Dj I Producent Muzyczny Lubań Woj. Dolnośląskie.

  Odpowiedz
 17. Panie Zbigniewie,
  Opowiem Panu historie z życia jak policja,prokuratura i Polska zrujnowała mi życie. Gwarantuje że sam Pan w to nie uwierzy. Dziś mam już prawie 27 lat. W grudniu 2013r jadąc z kobieta wyprzedzałem gościa który mnie zepchnął na drzewo. Byłem tak zmasakrowany że było ciężko. Miałem wieloodłamowe złamanie czaszki, połamane sitowia, wybite kilka zębów, połamane oczodoły, mam blache w głowie i kilka śrub. Połamana żuchwe góra i dół, pęknięta nerke, uraz śledziony, chory kręgosłup, połamaną kość udową która zrasta się od czasu wypadku, miałem różne przeszczepy kości bo noga była tak zmasakrowana że szkoda gadać, Mam długiego pręta w kości udowej, i kilka śrubek, miałem zmiażdzoną tez stope i też mam skrecone śrubami staw skokowy. I wie Pan co? Gościu na poczatku się przyznał do winy, policja przesłuchała go po 3 miesiacach po wypadku!!!! zmienił zeznania, zmieniał co chwile, Policjant który prowadził ta sprawe powiedział na poczatku że ja jestem ofiara, tamten gościu sprawca, za chwile powiedział że mamy sobie dać spokoj bo tamten gościu ma dobrego adwokata. Nie życze nikomu tego co przeżyłem ja, kiedy moja dziewczyna była ze złamana miednica, była w klasie maturalnej, miała pisać mature której nie napisała bo musiała się mną opiekować kiedy sama jeździła na wózku. Ta pier**** policja nie zrobiła nic. Nic nie dostałem od pier***** państwa prócz tego” Umorzenie śledztwa bez możliwości wykazania sprawcy” PZU odmówiło wypłaty odszkodowania, dziś mam już 100% uszczerbku na zdrowiu, byłoby więcej ale nie było sensu bo i tak jest max, nie ocenili mi pęknietej nerki i kilku innych czesci ciała. Dodam tylko że pracowałem na umowe o prace, zarabiałem nie wiele bo ok. 2300 na ręke, ale podatki płaciłem od tej kwoty. W dni wypadku miałem 23 lata a te kur**** z Zusu mi powiedziały że nie należy mi się renta bo mam za mało lat pracy udukomentowanej. Jak człowiek w wieku 23 lat ma miec 5 lat pracy legalnej kiedy się uczy, szkoła średnia się do tego nie zalicza, studium policealne na kierunku BHP nie ukończyłem bo w styczniu po wypadku mnie wykreślili z listy słuchaczy. Ludzie, uciekajcie z tego Państwa bo to chory system !!! Dziś mam siłe by walczyć o swoje, chcieli mi noge obcinać, a chodzę i biegam choć miałem 8 zabiegów, jeszcze 5 przede mną, nie miałem żadnej rehabilitacji, chu*** w dupe polskiej służbie zdrowia, policji oraz prokuraturze którzy mnie tak potraktowali… Wiecie co jest najlepsze? Mam w stawie skokowym(stopie) 2 śrubki które trzeba już dawno wykręcić, lekarze dali mi termin w kolejce ponad 2 lata( na zabieg który trwa 5 minut!!!! Mam uszkodzone w kolanie więzadła , sam nie wiem które, lekarze też nie, a dla czego? Bo nie można wykonać rezonansu magnetycznego bo mam za dużo metalu w sobie, reasumując kolano mi się co raz bardziej rozp**** i nic nie moge z tym zrobić bo mam czekac kilka lat na usuniecie metalu, za 10 lat jak już będe zapierda*** na wózku to bede miał operacje kolana? Co NFZ stwierdziło że wyczerpałem swój limit na refundacje zabiegów? Panie Zbyszku zrób Pan coś z tym. To jest chory system, jest więcej takich ludzi jak ja. Tylko niestety żle pocisnąłem ta sprawe od poczatku ale byc moze dla tego że nie miałem adwokata bo nie było mnie na niego stać a Polskie prawo całkowicie umyło rece i zrównało mnie z gównem. Korupcja prawdopodobnie górą. Nikt nie przeprosił, nikt nie zapytał czy czegoś potrzebuje, nikt się nie zaangażował w to by mi pomóc. Mam 26 lat, rozprute ciało, brak renty bo człowiek ze 100% uszczerbkiem na ciale może iść do pracy. Mimo to nie poddaje się i wiele osob nie wierzy w to ze smigam na rowerze, pływam, chodzę na siłownie i dalej zapierdalam samochodem. Gdyby stało się to komuś z urzedasów to by już dawno sprawa była wyjasniona. za 3 miesiace postepowanie się przedawni bo mijaja 3 lata i tak zostane wydymany przed wymiar sprawiedliwości. Coś jeszcze? Małolaci wyciagajcie z tej historii wnioski i pakujcie walizki i zwijajcie żagle z naszego systemu albo pomóżcie Zbigniewowi. Panie Zbigniewie jeśli sprawa Pana zainteresowała to proszę się odezwać.

  Odpowiedz
  1. Waldizestuttgartu |

   Rozumiem Twoj problem,szstem komuszy prymitywny bandycki i zlodziejski,ale czlowieku zastanow sie kogo Ty prosisz o pomoc,zycze zdrowia

   Odpowiedz
  2. Masz rację kolego. Ludzie albo spier…my albo wytorujmy drogę komuś kto nie boi się pasożytów z wiejskiej oraz milicji i kolesiarstwa.Zbyszku dalej przed siebie jak lodolamacz.

   Odpowiedz
 18. Witam. Prosze o kontakt do Pana lub osoby współpracującej w/s bandytów w mundurach milicji w miejscowości Busko Zdrój. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 19. winny zawsze haha |

  733296885 na poczontek masz muj nr …. Chce by ktos w koncu normalny zają sie tom sprawom u nas PSY biją dzieci i skaczą im po glowie mam swiadków i swiee obrazenia prosze o pilny kontakt

  Odpowiedz
 20. Przestępca PRYBER kolega SZEJNFELDA kradną posługując się moimi danymi osobowymi,PROKURATURA milczy !!!
  Proszę o kontakt i POMOC
  Nico Warszawa

  Odpowiedz
 21. Dzień dobry panie Zbigniewie.Chodzi mi o osobę pana Sumlińskiego. Wiem że ma pan sporo wiadomości na jego temat.Pozdrawiam

  Odpowiedz
 22. ZNAJDZIESZ CZAS DLA SZAREGO CZŁWIEKA?JA MAM SWÓJ REKORD Z GRANICY PL. OLSZYN DO DOBREJ/KOLO LIMANOWEJ 2.45 MIN.ALE NIE OTO TU CHODZI PODZIWIAM TO ŻE MASZ JAJA TO POKAZAĆ.MNIE TEZ KURWY DOKUCZAJĄ OD CZTERECH LAT STARE DZIADY MNIE ŚLEDZĄ A PROWADZĘ MAŁĄ FIRMĘ BUDOWLANĄ.TYLKO DLA TEGO BO BYŁA ŻONA NAJEBAŁA GŁUPOT DO PSIARNI.MASZ NA GŁOWIE SWOJE WIEM O TYM ALE MOŻE COŚ DORADZISZ.JESTEM W STANIE NAWET NA DWIE FURY ZASZALEĆ I KURWOM POKAZAĆ ŻE TO NASZ KRAJ.BO TO DO HUJA NIE PODOBNE.huje mnie zniszczą aja się nie boje pedałów

  Odpowiedz
 23. Ja też pracowałem w tej firmie ets która znajdoje się w neusstad miałem wypadek i firma nic z tym nie robi siedzę w hotelu i jest syf brud i mieszkam w pokoju z pijakami a szefostwo nic z tym nie robi ganiaja i traktują ludzi jak zwierzęta ganiaja i posyłają z roboty do roboty cały dzień na słońcu ani wody nie dają jesteśmy traktowani gorzej jak bydło pracujemy od rana do nocy za jedyne 4,60 euro a pośrednicy w Polsce obiecòja 8,5 euro zastraszaja nas że nic nie możemy zrobić i dobrze by było jak by ktoś się za to wzioł dzieiekuje z gòry proszę o anonimowość dziekuje.

  Odpowiedz
 24. Panie Zbigniewie jest Pan jedynym człowiekiem w Polsce którego popieram w 100% i mam takie samo zdanie jak Pan! Z miłą chęcią zapraszam Pana do Wrześni w województwie wielkopolskim może uda się coś zmienić w tym chorym kraju i we Wrześni Pozdrawiam Szymon W.

  Odpowiedz
 25. Panie Zbyszku,

  jest Pan wspaniałym człowiekiem, jestem Pana wielką entuzastką i mocno trzymam kciuki za powodzenie w sprawie odsiadki wyroku.

  Odpowiedz
 26. Witam
  Odwołują prezesa Katowickich Wodociągów S.A. Czy aby dlatego ,że był przeciwny horrendalnej darowiźnie na deficytową Gieksę kosztem podwyżek płac pracowników? Dotować młodzież to rozumiem ale zabezpieczać ciepłe posadki działaczom pseudosportowym o wiecznie zadowolonych, rumianych gębach? Trzeba by na rączki Prezydenta Krupy popatrzeć.

  Odpowiedz
 27. Dzień dobry . Panie Zbigniewie mam do pana taką prośbę żeby coś zrobić ze szpitalem w woj świętokrzyskim. Nie wiem czy pan się zajmuje takimi sprawami jak szpital , ale nie wiem do kogo się zwrócić w tej sprawie po za panem nie słyszałem o kimś innym kto nie boi się walczyć z tymi wszystkimi kur… z naszego kochanego rządu.proszę o odpowiedz. Pozdrawiam i popieram pana.

  Odpowiedz
 28. Powiem po imieniu bo jesteśmy w podobnym wieku więc, Zbyszku, jesteś na wolności czy Cię sku***syny posadzili? Szukam wszędzie info i szukając trafiłem i tu. Obejrzałem wszystkie Twoje filmy na YT i jestem z Tobą. Także w tym filmie w którym opiniujesz Polaczków zaraz po wyborach. Fakt, jest może nas 80000 i to mało więc … sam widzisz. Polaczek to Polaczek. Człek bez godności, honoru, szacunku, swego ja i co najważniejsze bez jaj. Taki dziki niestety mamy naród. Niczego nie zmienimy. Gdy ja zacząłem walczyć z korupcją w Sądach, korupcją w Policji to dostałem w nagrodę kilka wyroków, odsiedziałem rok na Białołęce, straciłem moją małą firemkę i dożywotnio pracę. Byłem kierowcą autobusu. Panem kierowcą. Dziś nie ma już nic prócz 25letniego Golfa, zero zdrowia, zrujnowanej i nadal kochającej żony i wynajętej stancji. Nie stać mnie już nawet na obiad. Pracę dostanę w życiu po życiu czyli gdy umrę i ponownie się odrodzę. Karany w Polsce jest skazany na siodło kloszarda. Karanego nikt do pracy już nie weźmie. Mi się nie udało. Nie miałem pieniędzy które Ciebie uratowały przed odsiadką. Mnie jeszcze czeka z 5,6,7lat za kratami kiedyś. Walczę ile sił ale oni podstawiają lewych świadków, kolesi i ciągle mam problemy. Prawnicy? Jacy? Którzy? Gdzie? Są jacyś którzy potrafią bronić ludzi? Układzik za układzikiem i tyle wystarczy by za niewinność stracić żywot. Wystarczy że strona skarżąca to Policja a dzieci z Policji mają rodziców w Sądach i nigdy nie wygrasz. Wiem co czujesz żyjąc w tym zakichanym kraju. Zbychu, fundnij mi lewy przelot do Rosji. Mi i żonie. Oddam gdy zarobię i to razy 100. W tej zakichanej Unii nigdy nie wygram. Nigdy. Zostało mi klepanie bidy do końca życia bo mi się walki ze skorumpowanymi sądami zachciało. Niestety, nie miałem aż takich jaj jak Ty! Mój błąd. Jaj i kasy by się bronić. No i Zbychu, daj już na luz. Wyciągną z Ciebie ostatnią złotówkę i pójdziesz boso. Ze sku**synami nie wygrasz. Wygrał byś gdyby ten kraj nie składał się z 33.000.000 innych sk***ynów! Wtedy był by cień szans ale tu wszyscy mają klapy na ślipiach i tyle. Dzieci Facebooka! Trzymaj się Zbyniu ciepło, życzę zdrowia i spokoju. Pozdrawiam. KocurKotik

  Odpowiedz
 29. Pierwszy Ogólnopolski Sejmik Antysystemowy – OSA
  Przeciw szemranemu kompromisowi i psychicznej wygodzie

  19 marca 2016 w Warszawie – w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego przy ul. Miodowej – odbył się zjazd przedstawicieli różnych środowisk niemal ze wszystkich regionów Polski, które krytycznie oceniają rozwiązania dotyczące organizacji państwa, funkcjonujące po roku 1989. Dlatego też środowiska te często bywają nazywane antysystemowymi lub ruchem oburzonych.
  W ciągu ostatnich 2 miesięcy liczna osób zaangażowanych w projekt zwiększyła się z ok. 100 do ok. 400. Reprezentowana jest większość spośród 380 powiatów. W kolejnych 8 tygodniach mają odbyć się podobne sejmiki we wszystkich 16 województwach. Do końca czerwca ruch oburzonych chce mieć swoją reprezentację we wszystkich polskich gminach, których jest ok. 2,5 tys.
  OSA postanowił wystawić w najbliższych wyborach samorządowych, które (być może?) odbędą się już jesienią tego roku, pełne listy wyborcze w ponad 80 okręgach wyborczych do sejmików. Listy te mają być tworzone oddolnie na zasadach ustalonych wyłącznie przez działaczy ruchu w danym okręgu. W ten sposób OBURZENI chcą uniknąć centralizmu partyjnego, jakiego doświadczyło wielu spośród nich niedawno w ruchu Kukiza.
  Ruch chce powtórzyć sukces wyborczy niezależnych list b. marszałka województwa małopolskiego – Marka Nawary, któremu udało się wprowadzić do sejmiku kilku bezpartyjnych radnych mimo, że nie był tzw. znaną twarzą i nie dysponował dużymi środkami finansowymi. Jedynym atutem Oburzonych mają być znani i szanowani lokalnie ludzie.
  Występujący na zjeździe prof. Andrzej Czachor – jeden z filarów ruchu JOW – stwierdził, iż mimo, że poziom patriotyzmu i dobrej woli obecnie rządzących jest wysoki, nie można im do końca ufać, gdyż są – tak jak ich poprzednicy – scentralizowaną partią, której posłowie, wybrani w oparciu o obecną fatalną ordynację wyborczą, są marionetkami wodza partyjnego.
  Prof. Czachor przypomniał, iż to właśnie za poprzednich rządów PiS ratyfikowany został Traktat Lizboński, który oznaczał rezygnację z suwerenności. Z kolei adwersarze Prawa i Sprawiedliwości latają dziś do Brukseli i żądają interwencji unijnej w Polsce. Gdyby posłowie byli wybierani w jednomandatowych okręgach wyborczych, nigdy by sobie nie pozwolili na Targowicę, gdyż po prostu baliby się swych wyborców, a nie – jak dzisiaj – swego wodza partyjnego. Brak faktycznej kontroli rządzących przez wyborców oznacza dzisiaj alienację i demoralizację władzy.
  Także ruch Kukiza (zwłaszcza obecni posłowie Kukiz i Sanocki) , który przecież eksponował sprawę JOW w kampanii wyborczej – jak zauważył prof. Czachor – dopuszczają niestety pewną dewiację tj. mieszany system wyborczy, którego funkcjonowanie np. w Niemczech pokazuje, iż ordynacja mieszana oznacza także partiokrację (z którą podobno miał przecież walczyć Kukiz), zabiegającą nie o interes narodu, lecz o niezmienność elit, czytaj: pozostawanie przy przysłowiowym korycie ciągle tych samych ludzi. Dzisiejsza postawa Kukiza i Sanockiego to rodzaj „szemranego kompromisu” dla osiągnięcia „psychicznej wygody” – zdaniem prof. Andrzeja Czachora.
  Z kolei jeden z liderów Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, starosta Konrad Rytel zauważył w swoim wystąpieniu, iż funkcjonariusze obecnych partii politycznych nie mają zazwyczaj nic do powiedzenia w sprawach samorządu.
  Tak więc stworzenie alternatywy dla dzisiejszego sejmowego establishmentu ma sens. Skuteczność działań takiej alternatywy wynikać musi z zaangażowania znanych lokalnie ludzi, którzy będą w stanie uzyskać dobry wynik wyborczy.
  Przeprowadzona wśród uczestników Sejmiku miniankieta pokazała, iż ok. 70% jest za nazwaniem nowego ruchu OBURZENI, zaś 30% opowiada się za nazwą ANTYPARTIA.
  Wybrano kilkunastu koordynatorów wojewódzkich ruchu – od 1 do 4 – w zależności od wielkości województwa oraz swego rodzaju prezydium złożone z pięciu osób. Ma zostać powołany do życia sztab wyborczy w związku z wyborami do sejmików wojewódzkich.
  Przedstawiony został niestandardowy rodzaj programu nowego ruchu ( w załączniku niżej) oraz jego hymn, którego fragment poprzedza relację filmową z Sejmiku. Na końcu filmu usłyszeć można hymn ten w całości. Zjazd OBURZONYCH przyjął także apel, którego treść znaleźć można także niżej w załączniku.
  Drugi Ogólnopolski Sejmik Antysystemowy odbędzie się prawdopodobnie nad Bałtykiem (w Rowach?) w maju, szczegóły podamy wkrótce.

  kontakt: 601 255 849 antypartia@oburzeni.info

  Odpowiedz
 30. Dzień dobry panie Zbyszku jest pan super gościem dosyć długi czas oglądam Pana i muszę powiedzieć ze jest to moja jedyna forma rozrywki smutne jest to ze to na temat Polski w sensie ludzi nią rządzących Ale wiem że też pomaga pan obywatela w sumie potrzebował bym takiej pomocy po tym jak zostałem oszukany przez swoją żonę i jej rodzinę nie stać mnie już na prawników żeby odzyskać co moje w tym kraju prawo jest strasznie słabe a na spotkaniu z prawnikiem jak powiedziałem że liczę na sprawiedliwość polskiego sądu to spotkałem się ze tak delikatnie to napiszę z uśmiechem na twarzy miałem dom kochaną rodzinę i to zarobiłem za granicą dzisiaj mam tylko długi moja sprawa nic pewnie nie wniesie w Pana życie ale mam straszną chęci odegrać cię rodzinie mojej żony za to jak mnie potraktowali i jakimi są ludźmi nie będę pisać za dużo jak by pan chciał pomóc to oczywiście powiem wszystko sam prawnik powiedział że jest to historia na dobry film w Hollywood jak się rozpadają rodziny żyjące dzięki polskiemu systemowi na dorobku za granicą oczywiście mam dowody w mojej sprawie świadków między innymi jest też w nich prawnik mój bardzo dobry kolega więc nie są to ludzie z marginesu i nagrania telefoniczne jak mniej więcej przyznają się pozwani prze ze mnie do winy niewiem czy pan odpowie na moją prośbę skierowaną do Pana ale próbuje już wszystkiego bo kocham bardzo dzieci i mam rzadko okazję je widzieć gdybym wygrał sprawę pewnie mógł by je widzieć przynajmniej raz na tydzień na weekend a to są jeszcze maluchy więc może nie jest tak do końca stracone ich dzieciństwo dla mnie ze będą wiedziały kto to jest tatą z góry dziękuję i pozdrawiam po za tym popieram Pana cały czas w tym co Pan robi dla Polski

  Odpowiedz
 31. Jonathon Spencerborough, sekretarz Poszkodowanej |

  Panie Zbigniewie,
  Jesli ciekaw jest Pan szczegolow – rzecz dotyczy przekroczenia (reprezentowanie osoby prywatnej, wlasciciela jednego z palacow, ktory zostal oddany przez Powiat i Gmine prawitemu wlascicielowi mieszkajacemu we Francji potem, przez tegoz wnuka bylych polskich arystokratow, wystawionego w internecie, nabytego przez obecnego wlasciciela – dorobil sie na handlu … odpadami – w marcu 2015 – pisal o tym Dziennik Zachodni (co ma do procesu sprzedazy Burmistrz, dlaczego pogania, twierdzac ze jest ogromna kolejka chetnych, co nie polega na prawdzie!) oraz niedopelnienia obowiazkow sluzbowych (wydanie dokumentacji) czy, wielokrotne naklanianie do czynnosci karalnych przez funkcjonariusza spolecznego w osobie burmistrza = postepowanie na szkode osoby (obywatelka Polski, na stale mieszkajaca w Wielkiej Brytanii, jako wlascicielka i reprezentant prawny – Chair of the Board, dzialalajaca, z mocy prawa, w ochronie interesow Syndykalnej formy Brytyjskich Przedsiebiorst prawa Handlowego, ktora chcac przekazac darowizne – tak osobiscie, ale i w imieniu reprezentowanych podmiotow gospodarczych (grunt pod budowe i uzytkowanie infrastructury wod.-kan. dla potrzeb mieszkancow jednego z Powiatu i Gminy z poludnia Polski), przymuszana byla wielokrotnie (telefony, emaile) do przyjecia i podpisania Protokolu Uzgodnien niezgodnego ze stanem faktyczno-prawno-skarbowym oraz Wola Darczyncy, ktorej obiecywano „wakache podatkowe”, nieplacenie ZUSu, dotacje Unijne, jesli tylko zainwestuje w tym miejscu … Ostatecznie, oszukana, przylatuje do Polski 14 marca 2016, wtedy tez jej przedstawiciel dzwoni do Wojewody, informujac dokladnie o powodach wystapienia przez Poszkodowana do Wladz-gospodarza tego terenu, nastepnego dnia, poszkodowana osobiscie odbywa w odstepie godziny dwie rozmowy z sekretariatem tegoz Wojewody: w kontekscie, ze kierujac sie interesem publicznym oraz, gdy Wojewoda wywodzi sie z rzadzacej w RP partii, oczekuje zajecia sie Wniosku o Podejrzeniu Popelnienie Przestepstwa przez Funkcjonariusza Spolecznego (burmistrz) i, nie chca „dzialac na szkode” rzadu RP, gdy sytuacja jest tak niepewna i niepodejrzewajac ze ktokolwiek moglby dzialac w zmowie z podejrzanym, a, nie doczekawszy sie na kontakt, powiadamia o przekazaniu Wniosku do polskich organow scigania + powiadania e-mailem Prezesa Rady Ministrow RP, poprzez Department Bezpieczenstwa Narodowego … wyglada na to, ze nikt, poza adwokatami poszkodowanej, Departmentem Politycznym Ambasady Brytyjskiej w Warszawie, Prezesem rzadzacej konserwatywnej Partii w Wielkiej Brytanii – Powiadomienie kierowane bedzie, z prosba o note dyplomatyczna, w zwiazku z dzialaniem na szkode Firm (nie tylko bedacych wlasnoscia Poszkodowanej!) do Premiera Wielkiej Brytanii i okreslonych Jego Ministrow, Kancelarii Krolowej Elzbiety II oraz Wladz Unii Europejskiej czy oburzonych Polakow oraz Reprezentantow biznesow – nie tylko brytyjskich, ktorych interesy reprezentantuje Poszkodowana, ktorzy, za Jej wlasnie, namowa, chca inwestowa w Polsce itd. Grobowa cisza … aczkolwiek, 17 marca 2016 Wojewoda spotkal sie z Premier Rzadu RP, na stronie facebook tegoz Urzedu mozna doczytac slowa „pelnego” zaufania Pani Premier do Wojewody – 100 dni rzadow za nim. W trosce o dobro kraju i obywateli tegoz, gdy Poszkodowana przyleciala 18 marca 2016 do UK w godzinach rannych (czekajac 3 dni w Warszawie, gotowa spotkac sie z Premier Rzadu RP), majac na uwadze ”perturbacje” Szanownego Pana z organami Scigania z tegoz terenu (naglosniona przez Pana afera korupcyjna – prokuratura/sad itd.) Poszkodowana gotowa jest przekazac szczegoly swych wystapien/Wnioskow, podczas gdy w poniedzialek 21 marca przekazuje Wniosek do Trybunalu Stanu w zwiazku z Bezczynnoscia Wojewody, Premier, Departmentu Bezpieczenstwa Narodowego … Bezposredni kontakt tel. podamy, otrzymawszy e-mail od Pana. Serdeczne wyrazy naleznego szacunku

  Odpowiedz
 32. Danuta Andrzej Turowscy |

  Witam Panie Zbyszku Obiecał Pan nam pomoc na adwokata ale pan się nie odzywa,wysyłałam do pana list i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi syn wysyłał e maila do pana będziemy miały dwie sprawy w prokuraturze.Jedna w Szczecinku co oskarża policja Męża o czynna napaść na funkcjonariuszy pobicie ich ,a druga w prokuraturze w Drawsku Pomorskim którą my złożyliśmy doniesienie o popełnieniu przestępstwa pobicia męża i mnie dopiero wszystko się zaczyna jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym wszystkim bo tulu ludzi miało nam pomoc i nie otrzymujemy żadnej pomocy maż jest bardzo chory po tym pobiciu ja się dzisiaj dowiedziałam ze mam chora nerkę i jest martwa potrzebujemy pana pomocy maż jest na zwolnieniu lekarskim na rękę bierze 900 zł ja mam rentę chorobową 592 zł i syn który choruje ma zasiłek pielęgnacyjny 153 zł staramy się synowi o rentę socjalna musieliśmy wziąć drugiego adwokata tak jak nam pan polecił ale nie jesteśmy wstanie za wszystko zapłacić Prosimy bardzo Panie Zbyszku żeby pan się do nas odezwał 785-644-582

  Odpowiedz
 33. andrzej cieśla |

  Zbyszku 1.12 2015 policja wkroczyła mi do mieszkania bez nakazu po 22 zostałem z masakrowany i wywleczony z domu w skarpetkach o godzinie ok.1.30 zostałem wypuszczony i powiedziano mi że gdybym od razu im powiedział że nie podpisze to dawno był bym w domu myślałem że kurestwo policji jest w Legionowie ale w Wodzisławiu ,Śl jest to samo .oddałem sprawę do prokuratury razem z obdukcją teraz czekam podam ci nr.tel powiedz jak z nimi walczyć

  nr tel695946555

  Odpowiedz
 34. Łukasz Andrelczyk |

  Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla Magdy Poncyljusz. Magda jest młodą 32-letnią kobietą. Matką dwojga małych dzieci. Los poddał ją próbie nie do wyobrażenia. 3 lata temu wszystko to się zaczęło. Wyrok rak piersi. Wyrok nie dla Magdy. Ona pokonała go. Chemia, operacja, koszmar. Wszystko było w porządku do czasu gdy rak powrócił po 3 latach ze zdwojoną siłą. Kolejna fala nieszczęść zaczęła się w Święta Bożego Narodzenia. Kaszel, duszności, osłabienie. Pierwsza diagnoza zapalenie płuc. Niestety okazało się że jest to remisja potwornej choroby. Przerzut na płuca. Rak rozsiany. Magda obecnie przebywa w szpitalu na Onkologii. Zaczyna przyjmować chemioterapię. Bardzo cierpi bo nie jest w stanie samodzielnie oddychać ani chodzić. Potrzebujemy zebrać fundusze na lek o nazwie PERTWZUMAB TRASTUZUMAB + AAKSON, który może spowolnić chorobę i dać szansę na dłuższe życie Magdy. Lek ten kosztuje ogromną sumę pieniędzy (około 20 tysięcy kosztuje jedna dawka, a nie wiemy ile dawek będzie trzeba podać Magdzie, czy 5 czy więcej). Lek ten nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

  Odpowiedz
 35. Witam panie Zbigniewie mam wielką prośbę bo jestem po udarze i trzech zawalach serca chodzi oto że zgwałcona mi żonę i policją nic z tym nie robi mało tego ten co to zrobił został złapany z kilogramem amfetaminy i sąd go podtrzymał trzy miesiące i wypuścił jestem bez radny w tej sprawie proszę o pomoc i kontakt z góry dziękuję bo wiem że jest pan wspaniałym człowiekiem

  Odpowiedz
 36. Panie Zbigniewie moge prosic o kontakt do pana ? Powazna sprawa pobicie maloletniego przez policje zatrzymanie i zabranie na komisariat bez powiadomienia rodziców, strasznie maloletniego jak i lekcewazace zachwanie sędziego zakaz pojscia na obdukcje oraz straszenie maloletniego. Chlopak zostal w specjalnym osrodku i prowadzone jest dochodzenie ma postawione 2 zarzuty bez rzadnych dowodów 🙁 Proszę o kontakt nikt nie chce nam pomóc

  Odpowiedz
 37. Zbysiu. Skoro tak sie interesujesz zyciem rodziny prezydenckiej, to moze skontaktuj sie ze znajomymi Kingi Dudy i zapytaj jakie sa jej tajemnice. Gwarantuje ze wcale nie mniej interesujace jak Dominiki 🙂

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 38. Panie Zbyszku dostaje z pewnością pan taki maili setki lub tysiące lecz licze w kąciku swojego serca na taki kąt u pana , gdzie znajduje się dobro i zrozumienie .
  Poznałem przez przypadek bardzo fajną osobę , dosyć nie dawno lecz z całą pewnością mogę go nazwać nie znajomym ale dobrym kolegą -po tak krótkim czasie .
  Nie chciał mnie zaprosić na przysłowiową herbatę czy kawę >>xD lecz poszedłem za nim… Poprostu go śledziłem 🙂 Teraz myślę że dobrze zrobiłem !!!
  Pukam do niego do drzwi a on stoji jak wryty i kiedy to ujrzałem łza mi się zakreciła w oku ;(
  trójka dzieciaczków za nim stojąca sprawdzająca kto przyszedł.
  Lecz miał odwagę zaprosić mnie do środka ; powiedział tylko burkliwym i przełamanym w pół wstydliwym glosem tylko się nie przestrasz …
  Kiedy wszedłem do środka zobaczyłem mieszkanie w którym nic ma – dodam tylko ze zimno zrobilo mi się gorzej niżeli na dworze . zrobił mi herbatę z torebki ktora już ileś razy wczęśniej była robiona jego rodzeństwu nie miała ona smaku lecz aromat był niesamowity.>>> To dobre serce które i tak chce się czymś podzielić .
  Dwa pomieszczenia kuchnia korytarzyk warunki jak z najgorszego horrou , po dłuższej rozmowie i zwierzeniu powiedział że nie ma prądu w domu <używają go tylko wieczorem .ze względu na to że poprostu znajomy ich rodziny zna ich sytuacje i podłączył go na lewo… licznik został zabrany przez firmę która zabrała go za niezapłacone rachunki . może kożystać z prądu po godzinie 22:00 przy zasłoniętych oknach…wtedy mają pewność że nie przyjadą i nie wlepią im kolejnej kary…
  Ciepłej wody nie ma ze względu na to że boiler jest na prąd matka schorowana pracuje za 1000zł miesięcznie z czego potrącają jej pieniążki na niespłacony kredyt który wzieła na najbardziej potrzebne rzeczy Typu jedzenie. Zaciągneła go po tym jak ojciec alkoholik opościł ich jak się z nim rozwiodła..
  Panie zbigniewie mi w domu się nie przelewa ale i tak jakoś dorażnie im pomagam kupie coś lub dam z 50zł na coś co potrzebują .Proszę o pomoc dla tej rodziny modlę się o to żeby dostrzegł ten mail ktory napewno nie jest jedyny ale jednym z setek tysięcy. Oglądając pana filmy raz za razem dostrzegam w panu ciepło i zrozumienie modlę się tylko żeby pan dostrzegł moją kropelkę treści którą dziś z samego rana panu wysłałem proszę o kontakt wzrotny do mnie jeśli mogł by pan chociaż jakoś pomoc swoją osobą .A pan zadecyduję resztę czy choćby to będzie pomoc chociażby pana dobrym słowem .Proszę o kontakt email będę sprawdzał pocztę kilka razy dziennie.

  Pozdrawiam
  Paweł Zań

  Odpowiedz
 39. Wczoraj w tygodniku TEMI ukazał się kolejny artykuł nt. kryminalnej przeszłości „prawej ręki” Kukiza i jego akceptacji (oraz wicemarszałka Tyszki) dla tej osoby – patrz załącznik,

  zaś w RZECZPOSPOLITEJ – artykuł pt. „Oburzeni na Kukiza się aktywizują” – o tym, czy OBURZENI będą alternatywą dla ruchu Kukiza-Pitasia – patrz RZECZPOSPOLITA tutaj:

  www.rp.pl/Kukiz15/160119763-Oburzeni-na-Kukiza-sie-aktywizuja.html

  W lutym w Warszawie odbędzie się kongres koordynatorów OBURZONYCH ze wszystkich 380 powiatów – przyłącz się!

  Odpowiedz
 40. Super gosc super facet
  zbyszku gdybym mogl
  to bym oddal bilion glosow
  na ciebie jestes naszym
  zbawicielem niech bog ma cie w opiece i niech cie wspiera
  zaufaj przyjdze czas i wszyscy
  pujda z tobą wolną polskę chcemy
  niech spierdalaja złodzieje
  Trzymaj sie

  pozdrowienia z całego opolskiego

  Odpowiedz
 41. Witam Panie Zbyszku,mam ogromna prośbę ,aby pomógł mi Pan z Płocką policją,byli wczoraj bez nakazu ,w puściłam ich do domu,wyrwali synowi 15-sto letniemu telefon i go zabrali,także jego portfel, zrobili rewizję,oczywiście nic nie znaleziono,mam nagranie czego szukali,następnie zabrali syna.który ma 15 lat i mnie na komendę,tam sporządzono protokół w którym jest napisane ,że policjant nie poinformował syna ,że ma prawo odmowy składania zeznań,przesłuchiwany był jako świadek,następnie chciano go zatrzymać jako podejrzanego,bez przedstawienia zarzutów, w tym czasie mąż interweniował u komendanta na zachowanie się policjantów u mnie w domu,policjant szarpał mnie a kiedy weszło dwóch do domu trzeci chodził sam po posesji ,jakby był u siebie,po interwencji męża u komendanta,policjant napisał protokół że zatrzymany był syn o jakiś samochód a w nagraniu ,które syn robił w domu podczas przeszukania panowie ,wyraźnie mówią że przyjechali ,szukać subufera,obrączek,zegarków,kół aluminiowych,narkotyków,nic takiego u mnie nie znaleziono,dlaczego w piśmie o zatrzymaniu napisane jest że był zatrzymany o samochód Audii,czyżby ten samochód zrobił się taki maleńki,że trzeba było go szukać w szufladach w plecaku u syna i wielu innych małych miejscach?mało tego telefon ,który zabrali w domu policjant na komendzie zabrał go do z czytania,zapytałam dlaczego wychodzi z telefonem żeby mi go oddał,powiedział że musi sprawdzić czy nie pochodzi z przestępstwa,poprosiłam żeby wyjął i oddal mi kartę z telefonu,a telefon niech sprawdza sobie,oczywiście zaczęła się awantura,nie oddał tej karty ,kiedy szłam za nim ,zawołał drugiego policjanta,że wyjeżdżają z telefonem bo ja mu utrudniam,chciałam odzyskać tylko kartę,pod pretekstem wyjazdu,wyprowadzili mnie przed komendę i zamknęli mi drzwi nie mogłam wrócić do syna nie letniego trwało to około 20 minut,zadzwoniłam do koleżanki o pomoc aby sprowadziła media nie udało się,zawołali mnie że będą przesłuchiwać syna żebym weszła,jak weszłam do pokoju syn był strasznie wystraszony,powiedział ,że straszono go wymuszano zeznania i chciano odciski mu pobrać,syn nigdy nie miał do czynienia z policją strasznie się wystraszył,w nocy nie mógł spać męczyły go koszmary,dzisiaj znowu byłą policja ,ale nie nie otworzyłam drzwi,nie mieli nakazu wczorajszym zdarzeniem i zachowaniem się policjantów jestem wzburzona nie mogę dojść do siebie,jestem osobą schorowaną,ciężko mi się poruszać a tu jeszcze ,wyjazdy na policję bez pod stawne i powrót autobusem a od autobusu 5 km do domu pieszo,odbiło się to na moim zdrowiu,ponieważ mam bardzo poważne problemy z kręgosłupem,Panie Zbyszku błagam Pana o pomoc,niech się Pan zajmie tymi pseudo policjantami z Płocka,myślałam ,że czasy komuny się skończyły i policja inaczej się zachowuje ,niestety tak nie jest,to tylko w skrócie opisałam to zdarzenie,mam o wiele więcej do opowiedzenia jak się zachowywali,proszę o kontakt ze mną i pomoc pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 42. Witam. Od kilku miesięcy staram się o obiecany zwrot pieniędzy za udziały w gazecie. Żaden z podanych numerów nie jest aktywny i na wysłane maile nikt nie odpowiada. Sam Pan Stonoga obiecał mi zwrot pieniędzy po czym przysłał mi umowę do podpisania… Przecież dokładnie w rozmowie telefonicznej ustaliliśmy zwrot pieniędzy więc po co ta umowa!? Kiedy ktoś raczy się ze mną skontaktować?

  Odpowiedz
 43. Jestem pełna podziwu dla pana Stonogi, chciała bym mieć tyle odwagi a przede wszystkim tyle wiedzy co do prawa. Sama zostałam dotknięta ręką niesprawiedliwości naszego chorego kurew…go sądu. Teraz wiem co to znaczy być oskarżonym i mieć wyrok za niewinność. Jeżeli ma się układy w policji to zwykły obywatel taki jak ja nie ma szans na obronę…

  Odpowiedz
 44. nie mam polskiej klawiatury:
  wiec biorac pod uwage wszystkie Pana dokonania to chyle czola przed kreatywnoscia i wytrwalosc w walce z debilami, ciekawe jaki tego bedzie efekt, znowu Pana blotem obrzuca?postrasza? jedyny madry tak uwazam
  pozdrawiam
  Karol

  Odpowiedz
 45. A ja nie mam słów do ludzi P. Sonogi, o tyle co chylę czoła i wielu znajomych moich przed Liderem, tak szlag mnie trafia że brak jakiegokolwiek zainteresowania od ludzi którzy go reprezentują na danych obszarach a do których piszemy i dzwonimy.
  Mamy kilka pomysłów które chcielibyśmy przedstawić bądź wdrożyć a nie tylko oglądać youtuba, wstawiać opisy i polub(iać) tego pieprzonego faceboka.
  ale …po co…:(

  Pozdrawiam P. Zbigniewie i żałujemy że nie mamy jak się bardzo przyłączyć.

  Odpowiedz
 46. Mietek Szczytynski |

  Brawo Panie ZBIGNIEWIE ! Popieram w 100% panskie dzialania i zapraszam na dalsze rozjasnienie umyslow w dalekiej Canadzie ,gdzie jest bardzo duzo panskich zwolennikow ! Pozdrowienia

  Odpowiedz
 47. dla jest pan autorytetem popieram pana dzialalnosc podziwiam pana za odwage i determinacje to bieda rozgoryczenie barak zaufania zrobila z ludzi niewolnikow moj syn jest ciezko chory pracujac w Holandii zakupil andropenis bylo 4 lata temu zrobil to z glupoty….. /urzadzenie sluzy do wydluzania penisa/ jest bardzo niebezpieczne spwodowalo uszkodzenie nerwow obwodowych czlonka syn odczuwa silny staly bol nic nie pomaga naleczenie syna wydalam majatek nic nie pomaga w calej tej sprawie nikogo nie zainteresowal fakt iz adropenis jest sprzedawany w POlsce non stop i nabija kase producentowi ……. nie wiem co mam robic dalej nikogo to nie interesuje…. a moj syn umiera ……chca z niego zrobic wariata …. po 3 latach walki syn otrzymuje zasilek socjany przeszlam prawdziwy choror

  Odpowiedz
 48. Mariusz Andrzejczyk |

  Witam serdecznie z zacięciem oglondam pana filmiki czy to na facebooku czy yutube powino byc wiecej ludzi takicch jak pan szkoda ze nie ma pana telewizji i parti politycznej ktora by wyje………..ła te wszystkie mory czerwone i ludzi ktorzy twierdza ze sa nietykalni w naszym kraju czekam z niecierpliwoscia az powstanie pana partia na pewno zaglosuje

  Odpowiedz
 49. Panie Zbyszku, dzięki – wzbudził mnie Pan ponownie swoją energią. Walczyłem do 2005 r. – do wyborów, potem beznadzieja – zwątpienie (bo rządzący i teoretyczni patrioci) to śmiecia i zdrajcy. U Pana jeśli „tak” – to trzymać i nie odchodzić od skurwysyństwa, bardzo proszę o kontakt – CHCĘ BYĆ PRZY PANU!!!

  Odpowiedz
 50. Szanowny panie Stonoga.Przepraszam za bledy ale nieposiadam Polskiej klawiatöry ani systemu.Do zeczy.Dziekuje panu osobiscie ze przegania pan draniöw z Wiejskiej (ktörzy zawinili).Okazuje sie kto rzadzi Polska.Osobiscie musialem uciekac ponad 30 lat temu z Polski komunistycznej-dzisiaj niemam do czego wröcic,a nawet gdybym chcial to niemoge ze wzgledöw na dranstwo typu Sikorski.Tylko dzieki panu i ludziom podobnym do pana tak jak pan Kukiz-Polska morze odzyskac twarz-a Polacy beda mogli sie czuc jak w swoim ukochanym kraju.Jeszcze raz panu dziekuje.Panie Stonoga-jest pan wielki!!!

  Odpowiedz
  1. Adam z Malinowic |

   Szanowny Panie Zbigniewie!
   Z okazji Świąt Wielkiejnocy najlepsze życzenia,
   i żeby mocarność nie opuszczała w zwalczaniu
   przeciwników – wrogów Ojczyzny Naszej.
   Smacznego jajka, Alleluja i do przodu.
   Po dyngusie ośmielę się zaproponować spotkanie.
   Adam z Malinowic.
   adammaliny@gmail.com

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.