Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Kocham Cię Polsko, Kocham Cię Rodaku

kocham-polske-zbigniew-stonoga

Moja krucjata w wersji publicznej o dużym zasięgu trwa od czerwca 2012 roku kiedy to wywiesiłem krzykliwe banery.

Po trzech latach używania destrukcyjnego języka jako narzędzia do zwrócenia uwagi na problemy milionów moich Rodaków postanowiłem zupełnie odejść od tego, co w istocie jest mi obce, od nienawiści wyrażanej w sposób, którego Państwo nie chcecie słuchać i którym sam się brzydzę.

Oczywiście nie ma co głupot opowiadać, że nie zdarzają się nam przekleństwa bo w taki czy inny sposób czasami jakieś brzydkie słowo wypowiadamy.
Eksponowanie tego w sposób publiczny bywa uzasadnione tylko w przypadkach ważnych.

Polska to nasza Ojczyzna, a język polski jest najpiękniejszym językiem Świata, dlatego pora najwyższa go zmienić w moich relacjach publicznych, bo ta maska chama w żaden sposób mi nie pasuje choć oczywiście dla niektórych chamstwem pozostanie atakowanie ludzi władzy żyjących z okradania Polski i Polaków.

Wszystkich Was proszę o wybaczenie tego języka

– ale czy zastanawiałbyś się jakimi środkami ratujesz swoją rodzinę?

Ja się nie zastanawiałem nad konsekwencjami tak prawnymi jak i społecznymi w kwestii odbioru moich słów ważne było i jest uratowanie poprzez pomoc czy nadzieję choćby jednego z Was.
Cieszę się wielkim sukcesem powstrzymania kolejnych wyjazdów z Polski i rad jestem, że pojawiają się głosy mówiące o powrocie. Oczywiście nadal będę robił to co robiłem.

Wszelkie akcje charytatywne wstrzymuję do czasów wyborów żeby nie było zarzutów, że gram na ludzkim cierpieniu. Wytypowałem już z Waszych maili 15 kolejnych osób, którym jesienią pomogę. Fundacje odpadają.

Kocham Cię Polsko, Kocham Cię Rodaku.

Przyjmijcie proszę wyrazy najwyższego szacunku

Zbigniew Stonoga

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy