Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Kilka słów o TVP INFO i akcji państwa Anny i Roberta Jankowskich

tvp-info-logo

Niedzielne popołudnie jadę cały szczęśliwy do Wrocławia zakończyć akcję Państwa Anny i Roberta Jankowskich (ludzi z zielonego malucha)
Na rynku czeka Pani Anna Piskorowska.Nieco zmieniona na twarzy, jakaś obca.Co się dzieje Pani Aniu pytam- a tam nic „jest polecenie z Warszawy żeby absolutnie Pana nie włączać do materiału video”
Ok pomyślałem zaczekam,aż wejdą na żywo i zgodnie z ustaleniami podjedziemy pod Sky Tower.
W drodze pod Sky Tower zaczęliście podsyłać linki z informacją, że widzowie TVP Info zebrali pieniądze i wynajęli dla potrzebujących mieszkanie.
Poprosiłem więc Panią Anię i Roberta abyśmy nagrali filmik, że to nie widzowie ale ludzie z mojego facebooka, a telewizja nie dała złamanej złotówki.
Po spotkaniu z Darczyńcami poszedłem z Państwem Jankowskimi do hotelowego pokoju (pokój dostałem w prezencie od kierownika)
i wręczyłem im klucze do mieszkania oraz gotówkę.
Gotówki miałem przy sobie tylko tyle ile do piątku wpłynęło ponad 42.452,05 zł z której opłaciłem mieszkanie (8100, hotel w którym mieszkali przez tydzień 2100 i 1000 zł gotówki, którą im dałem pierwszego dnia) w kwocie 42452,05 była również moja darowizna.
o 23-ciej w niedziele otrzymałem sms-a od Pani Ani Jankowskiej,że Pani z telewizji pisze,że „był to ostatni materiał pomocowy komukolwiek bo zdaniem telewizji skompromitowaliśmy się i zniszczyliśmy dziennikarce życie, a ona poświęciła nam swój czas -nagrywając z Panem ten film że telewizja nie przekazała nam ani złotówki, a Pan nas- jej zdaniem oszukał odpisując od kwoty przekazywanej opłacony hotel, mieszkanie i gotówkę, którą nam Pan dał.Ostatnim zarzutem jaki był pod moim adresem ze strony telewizji jest ten iż mieszkanie wynająłem na swoje nazwisko-a na czyje kretyni miałem wynająć skoro to była niespodzianka, a Państwo Jankowscy nie powinni ponosić ryzyka wynajmu w ich kondycji finansowej.
Jeszcze tej samej nocy napisałem do dziennikarki
To była ostatnia akcja z udziałem telewizji-teraz prowadząc kolejne będę wymagał od potrzebujących aby telewizja nie mogła relacjonować naszych akcji.
Zobaczcie jakie są skutki naszych działań na przykładzie materiału innej telewizji o kobiecie mieszkającej w altance z dziećmi.Materiał zrobiony, oglądalność osiągnięta, a kobieta jak mieszkała tak mieszka…
Przykre to….

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

policja-dusi-czlowieka

Bez komentarza…

Napisał - 4 listopada 2015 0
Bez komentarza… [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839580576268615/” width=”800″]