Zbigniew Stonoga

Kaczyński i Kamiński zostaną przesłuchani w mojej sprawie.

jaroslaw_kaczynski-i-zbigniew-stonogaJPG

Kaczyński i Kamiński zostaną przesłuchani w mojej sprawie.

Sąd Okręgowy w Warszawie postanowił przesłuchać Jarosława Kaczyńskiego oraz Mariusza Kamińskiego w sprawie w której jestem oskarżony, termin przesłuchania wyznaczono na 6.10.2017.

List do plugawego wymiaru sprawiedliwości i jego szefa Zbigniewa Z..

Drogi PiS- szeryfie, sędzia Maria, która obecnie orzeka po awansie w Sądzie Okręgowym w Warszawie skazała mnie przed laty w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy na 3,5 roku więzienia i wtrąciła za kraty. Cztery lata później postkomunistyczny Sąd Najwyższy w dniu 25 lipca 2006 roku w sprawie 2kk 86/06 uchylił ten wyrok zapominając jednak przez 3 kolejne miesiące wydać nakazu zwolnienia mnie z niezasłużonego więzienia.

Zniszczyliście mi życie mimo, że w 2010 roku po 11 latach ostatecznie zostałem w tej sprawie uniewinniony przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w sprawie 4k 118/10.

Obecnie wtrącony jestem za kraty w związku z wyrokiem, który zmieniono z uniewinnienia zapadłego w 2011 roku w sprawie 8k 932/10 na winę i rok więzienia zaledwie 6 dni po ujawnieniu akt afery podsłuchowej.

W związku z tym od 4 miesięcy piszę do Rzecznika Praw Obywatelskich i do Ciebie Ministrze Sprawiedliwości by te lata spędzone w więzieniu zaliczyć na poczet tej sprawy w której obecnie pozbawiony jestem wolności.

Nikt nic nie robi nawet czująca się jako bezkarna sędzia Urszula z XII wydziału karnego Sądu Okręgowego w Warszawie, który nadzoruje wykonywanie tej stalinowskiej kary.

Ktokolwiek z Was, którzy to czytacie chciałby mi pomóc proszę o skopiowanie tego posta i wklejenie w poczcie elektronicznej wysyłanej na adres Ministerstwa Sprawiedliwości, możecie dodatkowo kopiować ten post i zamieszczać jako komentarze na profilu Ministerstwa Sprawiedliwości jak również samego Zbigniewa Z czy to na Facebooku czy na Twitterze.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

michal-urban

Sprawmy radość

Napisał - 4 listopada 2015 0
Już niedługo bo 14 listopada Michał Urban skończy 11 lat . Każde dziecko w tym dniu chciałoby, aby się o…