Zbigniew Stonoga

Jarosław Kaczyński ma raka trzustki ?

Jarosław Kaczyński ma raka trzustki ?

Jarosław Kaczyński Umierający i Chory na Raka Trzustki?

W piątek 3 stycznia Janusz Palikot opublikował bardzo krótki wpis:

„Coś mi się zdaje, że w tym roku Kaczyński i Wałęsa pożegnają się z nami na zawsze. Cóż, takie życie…”.

W sobotę 4 lutego były polityk rozwinął swoje dwa krótkie zdania, powołując się na słowa, jak sam przyznał, „kontrowersyjnego biznesmena” Zbigniewa Stonogi.

Na fotografiach widać, że Jarosław Kaczyński odwiedza szpital MSWiA w Warszawie. Wielu polityków PiS, w tym wiceprezes partii Joachim Brudziński, zdementowało doniesienia o rzekomej chorobie prezesa. – To nic poważnego – zapewniał Brudziński. Szczegółów jednak nie chciał ujawnić.

Warto przypomnieć, że już w 2015 roku „Newsweek” donosił o poważnych problemach ze zdrowiem prezesa PiS. Wtedy spekulowano o cukrzycy. Rzekomej choroby Kaczyńskiego do dziś nikt nie potwierdził.

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

stonoga-youtube

Raport prowokacji dziennikarskiej

Napisał - 22 czerwca 2015 0
Raport Zbigniewa Stonogi na temat przeprowadzonej w dniach 08.06-21.06.2015 r., prowokacji dziennikarskiej mającej na celu ustalenie okoliczności dokonania nagrań polityków…