Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

iPhone S6 wygrał Kamil z Tarnowa

iPhone S6

 iPhone S6 który był do wygrania w akcji pomocowej trafia do Kamila z Tarnowa. Gratulację!

Jednocześnie ogłaszam że akcja z Oplem Adamem została zakończona. Udział w akcji wzięło 15 osób czyli fundacja pozyskała 1500zł, zgodnie z regulaminem środki nie zostaną nikomu zwrócone a trafią do Pani Marty z Czeladzi.

Na poprzednim profilu gdzie miałem 500 tys osób akcje charytatywne były bardzo skuteczne dlatego że można było bardzo szybko zebrać pieniądze na każdy cel, nawet bez akcji.

Teraz trzeba zachęcić ludzi do zwyczajnej pomocy bo przecież ja nie mam fabryki pieniędzy.

Kończymy akcje z Audi A8, i po tej akcji nie będzie kolejnych akcji bo jest coraz mniejsza frekwencja.

Jestem w trakcie organizowania koncertu z udziałem poważnej orkiestry symfonicznej w Łodzi. Koncert odbyć ma się w czerwcu. Będę was o tym informował na Facebooku.

Dziękuję za wzięcie udziału w jednej i drugiej akcji. Jedyna która nam została teraz aktualna to Audi A8, do tej pory 216 osób z niezbędnego minimum 2000 tys. wzięło udział, nie wiem czy frekwencja będzie czy nie. Jeśli nie będzie, to będzie identyczna sytuacja jak z Oplem Adamem, czyli zgodnie z zapowiedzą zwrotów nie będzie.

Pozdrawiam was, serdecznie życzę dobrego wieczoru. Opowiadajcie o Stonodze waszych rodzinach żeby mnie zrozumieć, żeby zrozumieć z czego wynika moja pogardliwa postawa i cały potok wulgaryzmów to musicie obejrzeć film Sejmowe Więzienie na YouTube. Puśćcie waszym rodzicom, dziadkom, znajomym, przyjaciołom tym którzy mówią że Stonoga to pojebany frajer który w internetach krzyczy i przeklina.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy