Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Historia 15-letniego Kamila z Dzierzązna

Historia 15 letniego Kamila z Dzierzązna

Historia 15-letniego Kamila z Dzierzązna koło Płocka.

Sąd Rejonowy w Gostyninie wrzucił Kamila do zakładu demoralizacji młodocianych w postaci ośrodka wychowawczego mimo, że nie było do tego żadnych prawdziwych podstaw.

Po kilku dniach chłopak wrócił do domu, a teraz toczy się śledztwo w sprawie jego pobicia przez płockich milicjantów.

 

Szanowny Panie, Odpowiadając na Pana zapytanie z 5.05.2016 informuję co następuje:

  • Ad1) W Prokuraturze Rejonowej w Gostyninie toczy się 1 postępowanie w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy Policji w związku z przeszukaniem pomieszczeń mieszkalnych w dniu 7 stycznia 2016 roku oraz zatrzymaniem nieletniego Kamila w dniu 1.02.2016. Postepowanie jest w toku, nikomu nie zostały przedstawione zarzuty.
  • Ad2) Postanowienie o którym Pan pisze zostało wydane w innym postepowaniu prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Płocku i nie dotyczy nieletniego Kamila. Sprawa ta jest obecnie zawieszona.
  • Ad3) Wszelkich informacji w sprawach związanych z nieletnim Kamilem powinien Pan poszukiwać w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich w Gostyninie który jest organem właściwym do prowadzenia postępowań o czyny karalne popełnione przez osoby nieletnie.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy