Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Grzegorz Braun sugeruje kontakty ze służbami PRL

Grzegorz Braun na Facebooku

Zobaczcie Państwo co robi reżyser, przyjaciel Sumlińskiego Grzegorz Braun ganiający na co dzień z Bogiem na ustach.
Przecież gdy PRL się skończył miałem 15 lat!
Co za podłość!

Chciałbym prosić wszystkich moich zwolenników, szczególnie tych urodzonych po 1990 roku o zamieszczenie na swoich profilach oświadczeń o współpracy ze służbami PRL-u jeszcze w okresie płodowym. Wszyscy przecież jesteśmy agentami. Ja publicznie przyznaję się dodatkowo do tego że w 1410r. gdy Ulrich von Jungingen leciał na Grunwald użyczyłem mu swojej nawigacji by trafił.

Czas wyjawić prawdę. Byłem agentem UB, SB, UOP, ABW, CBŚ, PKS o pseudonimie TW Pumpa. To nie kto inny a ja na plecach zaniosłem Lecha Wałęsę do stoczni,a w tym czasie świstaki siedziały z Kaczyńskim i to to wszystko zawijały w sreberka.

A tak na poważnie to Yebać pisowski motłoch!!!

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Moja babcia ma 65 lat i pana popiera bo liczy na to że zniszczy PiS! a głosuje na PO bo to mniejsze zło,Niech pan sie stara do TVN 24 iść z tymi dowodami bo oni napewno nagłosnia to (chociaż wiem że pan ich nie lubi)

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

wosp_24-final

Wygrałem dwie aukcje WOŚP

Napisał - 26 stycznia 2016 0
Szanowny Panie Jarosławie wygrałem aukcję. Cel jest zbyt piękny by to psuć-obiecuję osobiście nie przyjdę sprezentuję jakiemuś człowiekowi dobrej woli…
fiat-126p-zbigniew-stonoga

Licytacja malucha

Napisał - 5 listopada 2015 0
Witajcie. Do tej pory za „malucha” wpłynęło ponad 6.000 zł (pomagasz udostępniając) Kochani! Pomagamy Państwu Annie i Robertowi Uwaga to…