Zbigniew Stonoga

Gdzieś na nartach. Siatka na stoku zbliżała się do mnie z zawrotną prędkością.

zbigniw-stonoga-na-nartach2

Serdecznie pozdrawiam Wszystkie Internetowe Buźki.
Gdybyście widzieli stonogę na nartach-każda w inną stronę :-p

Lecim bo musim 🙂)))
Siatka na stoku zbliżała się do mnie z zawrotną prędkością. Gdy pierwszy raz dostałem orczykiem w łeb przypomniało mi się przyjęcie komunijne.
Boże jak ja będę chodził :-p

Gdzieś daleko od pięknych polskich gór czeka na naszą pomoc, maleńki Filipek z jeszcze mniejszą siostrą oboje chorzy na dziecięcego Alzheimera. Maluszki, co to jeszcze świata nie widziały jedno na 10-cio tygodniowe oczka, a drugie 4 letnie najpewniej gór nigdy nie zobaczyłyby bez Was.Kilka dni zaledwie trwała akcja podczas której zbierałem pieniądze na zakup leku ZAVESCA, który stanowi podstawę do przeżycia dzieci, do wielkiej próby ratowania ich życia i w połowie już się udało zakupiliśmy aż dwa opakowania leku każde po 23.500 złotych.Apteka zrezygnowała ze swoich prowizji.Potrzebujemy kolejnych dwóch by bezpiecznie przeprowadzić przeleczenie Filipka Zavescą, po podaniu której nie można przerwać leczenia szybciej niż 6 miesięcy.
Filipek czeka na swoją szansę w Łodzi razem z siostrą i rodzicami zmrożeni wciąż jak te drzewa na stoku czy się uda czy nasze dzieci otrzymają szansę.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy