Zbigniew Stonoga

Gdzie są moi rodacy czy oni kupili Was za 500 złotych?

wstawajpolsko

Gdzie są moi rodacy czy oni kupili Was za 500 złotych?

Działacze antykomunistycznego podziemia obdarli z godności i napluli im w twarz ciągnąc po bruku na Krakowskim Przedmieściu. Z komunistów uczynili kierowników zmian w sądownictwie a psychicznie chorym dali do ręki broń. Dziwacy decydować mają o tym czy i kiedy kobieta może dokonać aborcji a sprawiedliwością dyryguje facet, który zniszczył karierę lekarzy bo przegrali ze starością jego ojca. W ważnej komisji siedzi caryca z wannicą i co nie mogą zmoczyć kukla w bąbelkach zawiodą do sądu prostego robotnika za wannę jaką taką a dumnie brzmiące nazwisko powiada ze protestujący lekarze głodując kawiorem się zajadają i samolotami latają.

Teraz podzielą na lepszych i gorszych Powstańców Warszawskich bo przecież gorsi bedą ci, którzy nie mają powstańczej opaski bo jako jedyni założyli ją na krwawiącą ranę całego społeczeństwa założyli ją u schyłku swojego życia, ostatnim tchnieniem i w ostatniej chwili tak jak wtedy w godzinie W do NKWD-owskich więzień zamknęli takich jak ja i pastwią się nade mną.

Gdzie jest Polska?!

Gdzie są moi rodacy czy oni kupili Was za 500 złotych, czy zaspokojenie potrzeby jedzeniem kupionym u Niemca i Francuza w Lidlu i Auchanie jest Waszym dowodem na patriotyzm czy może koszulka z symbolem Polski walczącej made in china. Nie obrażajcie się na mnie a raczej powstańcie i wyrzućcie skutki manipulacji ze swojego życia i zacznijcie myśleć. Nawet alkoholik się zmienił bo chce alkomatu przy wejściu do sejmu choć każdego dnia w swym nieświadomym w chorobie postępowaniu wspiera caryce i wannicę oraz wariata z pistoletem by Krycha nadal jako parlamentarzystka mogła w sejmowej ławie obżerać się sałatką. Obecna Polska nie jest już nawet teoretyczna Ona w ogóle nie istnieje zamieniła się na flaszkę dla patola i zbyteczne bogatemu 500 złotych a wszystko błogosławią biznesmeni w sutannach, którzy nie chcą płacić podatków i znudził się im celibat.

Serdecznie pozdrawiam strajkujących i głodujących rezydentów.

Za dwa dni moje urodziny, rad byłbym gdybyście wysłali parę listów.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Jadę do Neustadt

Jadę do Neustadt

Napisał - 11 czerwca 2016 0
Jadę do Lachener Str. 88, 67433 Neustadt/Weinstraße Dobrze byłoby gdybyście mogli tam być. Wiele osób napisało mi maile, że zalegają…