Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Fałszowanie list poparcia. Wasze dane!

Fałszowanie list poparcia. Zbigniew Stonoga

Witajcie.

Zobaczcie w jaki sposób PiS, Po, PSL zbierało podpisy.

Bardzo Was proszę o zweryfikowanie czy jesteście w tym spisie jeśli tak, to oznacza, że użyto waszych danych do fałszowania list poparcia. Wówczas należy udać się do swojego sądu i zakwestionować podpis na liście poparcia.

Plik PDF

Oto Wasze dane. Jeśli tam siebie odnajdziecie będzie to oznaczało, że komitety PO PiS PSL i Petru wykorzystały je w fałszowaniu list poparcia.

Skontaktujcie się wówczas z Sądem w Waszym mieści i zażądajcie okazania listy ze swoim podpisem i złożcie oświadczenie, że podpis został sfałszowany tak zniszczymy stare elity przestępcze w Polsce.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 18 komentarzy

 1. Prosiłbym o zrobienie mirrora pliku na jakimś hosting (Google Drive, DropBox lub innym). Sam jestem ciekaw, czy są tam dane moje, rodziny lub znajomych.

  Odpowiedz
   1. Bandwidth Limit Exceeded

    The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

    Odpowiedz
     1. Minął już tydzień i dalej za duży ruch żeby pdf pobrać? Chyba jakieś jaja robicie. Strona główna na tym samym serwerze jakimś cudem działa..

 2. Witam serdecznie,

  Po obejrzeniu filmu z listą, odnalazłem na niej dokładny adres zamieszkania wraz z dokładnym peselem swojej Mamy, nie zgadza się tylko imię i nazwisko że niby jakaś janina p. co ch*j wie co to kto jest, gdzie w warszawie mogę się zgłosić z „reklamacją” na ten proceder???

  pozdrawiam

  Odpowiedz
   1. Bandwidth Limit Exceeded
    The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

pomoc-dla-frania-zbigniew-stonoga

Światełko dla Frania

Napisał - 20 marca 2016 0
Franiu potrzebuje naszej pomocy. Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem „światełko dla Frania” PayPal : fundacja@zstonoga.pl Rachunek Fundacji…