Zbigniew Stonoga

Facebook nie daje mi możliwości. Co robimy dalej?

zbigniew

faceboo

Trwają prace na stworzeniem mojej strony internetowej, która bez cenzury będzie demaskowała działania polskich polityków, prokuratorów i sędziów.
Na stronie będą nadal prowadzone akcje charytatywne na rzecz ludzi potrzebujących pomocy.
Przepraszam wszystkich, którzy się niecierpliwią w związku z akcją C-Klasy niestety w sytuacji w której się znajduję nie jest możliwe „publiczne” rozliczenie tej akcji dlatego postanowiłem zwrócić Wam pieniądze. Kto będzie chciał pomóc Wioli z Częstochowy i Paulince zbierającej na protezy nóg będzie mógł ponownie bez akcji promocyjnej przesłać darowiznę fundacji.
Do akcji promocyjnych wrócimy na przestrzeni kilku dni kiedy znajdę skuteczny sposób na komunikowanie się z Państwem.
Tymczasem sami widzicie,że w mojej walce o lepsze jutro pozostaję na polu bitwy z największymi ale ja się nie poddam bo nazywam się Stonoga.
Duda jeszcze gorzko zapłacze i będzie żałował, że razem z Kwiatkowskim mnie oszukali i wpuścili w maliny.
Mam też coraz więcej danych na temat osób działających tutaj na FB, które są opłacane przez różne środowiska by mnie zniszczyć.
Przyjdzie taki czas,że z kamerą odwiedzę ich w domu.

12604751_1549898011987431_6415477696905599168_o

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy