Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Dziękują STONODZE w Dzień dobry TVN

Dziękują STONODZE w Dzień dobry TVN

To był naprawdę chwytający za serce moment! Na oczach milionów widzów w programie TVN matka, której odebrano dzieci podziękowała Zbigniewowi Stonodze za pomoc jaką od niego trzymała w walce o godne życie.  Goszcząca w studiu „Dzień dobry TVN” Anna Kapela drżącym ze zruszenia głosem dziękowała Zbigniewowi Stonodze za spłatę jej długu! Biznesmen pomógł zrozpaczonej matce, która mogła stracić mieszkanie. Stonoga wykazał się empatią i przekazał kilkadziesiąt tysięcy złotych na spłatę długu kobiety.

Zbigniew Stonoga ma tak wielkie serce! Biznesmen lubi pomagać innym. Niedawno przekazał pieniądze na leczenie małej Zuzi, która cierpi na poważną, genetyczną chorobę, która objawia się odpadaniem skóry. Teraz zaś pomógł Annie Kapeli z Wrocławia. Kobieta jest matką bliźniaczek, dwóch uroczych siedmiolatek. Przypomnijmy, matce odebrano córeczki, bo jest otyła i miała nie radzić sobie z ich wychowaniem. Sądu nie obchodziło to, że Anna Kapela bardzo je kochała. Jestem osobą otyłą i to ma przeszkadzać w wychowywaniu dzieci. Od 25 lat jestem też chora na różę i sąd uważa, że mogę dzieci zarazić, mówiła zrozpaczona kobieta. Ale to nie jedyne problemy Kapeli. Popadła w długi i groziła jej utrata mieszkania! A to oznaczałoby, że powrót dzieci do domu byłby jeszcze bardziej niemożliwy. Na szczęście pomógł jej Zbigniew Stonoga. Biznesmen, który ujawnił tajne akta afery taśmowej spłacił jej dług wynoszący 30 000 zł.

Anna Kapela była w środę gościem „Dzień Dobry TVN” i postanowiła podziękować Stonodze: Chciałam podziękować panu Zbyszkowi Stonodze, który pomógł mi spłacić dług u komornika – mówiła wzruszona. Stonoga zaś na Facebooku opublikował zdjęcie potwierdzenia przelewu, który wykonał na rzecz Kapeli. Brawo!

anna-kapela-przelew

źródło: se.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy