Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Dzięki wam Kamil Bryk otrzymał 30 tysięcy najnowsze zabiegi lecznicze.

kamil-otuchowo-zbigniew-stonoga
Od kilku minut jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Świecie.
Otóż chwilę temu zakończyłem rozmowę z tatą Kamila Bryka z Otmuchowa.
To dzięki Wam będę mógł natychmiast zareagować i przesłać Kamilowi kolejne 30.000 złotych na najnowsze zabiegi lecznicze.
kamil-otuchowo-zbigniew-stonoga-fundacja-kamil-bryk

UWAGA UWAGA UWAGA -Dzięki Wszystkim ludziom dobrej woli związanym z moim profilem i wspaniałą akcją przyjaciół Kamila w Otmuchowie, koncertem, który zorganizowali, wspaniałej Społeczności otmuchowskiej i opolskiej, Władzom miasta, Szkołom,Przedszkolom Straży Pożarnej , dzięki kochanemu Burmistrzowi Nysy, Ratownikom, Miłoszowi z karetki stała się rzecz następująca;
PARAMETRY ŻYCIOWEKAMILA WRACAJĄ DO NORMY!!!!
Cofnęła się zakrzepica i reszty nie zapeszam….ale to cud!!!!

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Koterba Janina |

    Ja również bardzo przeżyłam historię Kamila-Bardzo! Jak się dowiedziałam. że jest lepiej to myślałam że z radości serce mi pęknie.Oprócz wsparcia finans. które jest niezbędne wspieram również Modlitwą Całą Rodzinę! Pozdrawiam i czekam na dobre wieści-Będzie Dobrze!!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy