Zbigniew Stonoga

Takie dostałem podziękowanie za wynajęcie adwokata…

piotr-legionowo-stonoga

Dziękuje za to, że podrzuciliście tę informację.

Czytam i nie wierzę…

W tej sprawie rozpętałem prawdziwą społeczną burzę, wynająłem dla Rodziców adwokata płacąc za usługę 5 lub 6 tysięcy złotych i po takim czasie takie podziękowanie.
A co miałem zrobić Piotrze żebyś czuł się usatysfakcjonowany zabić dwóch policjantów?
Wreszcie warto przypomnieć że w tej sprawie nigdzie nie występowałem oprócz Facebooka bo wówczas nie było mnie w Polsce.
Jak tak można?!
Wszystko zniosę dla ludzi potrzebujacych pomocy ale nie jestem w stanie zrozumieć motywu twojego działania Piotrze może po prostu wytrzeźwiej.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Z podziekowania Zbyszku wynika jedno jak dla mnie, ze sie nie postarales i mogles wiecej zrobic tj dac przynajmniej 50% ojcu. Wstyd jest mnie osobiscie, ale mysle ze i moze byc wielu uczciwym za takich ludzi ktorzy przedkladaja finanse nad sprawiedliwosc. O kochajacym ojcowstwie nie wspomne. Jak widac juz nie pierwszy raz, ze wsrod nas jest wiele czarnych niewdziecznych kóz i na takie nie warto zwracac uwagi. A pojecia podziekowanie lub wdziecznosc jest nie jednemu obce. Jeszcze sie taki nie narodzil co by kazdemu dowodził to z pewnoscia doskonale wiesz. Odbiegajac mam nadzieje ze Swieta uplunely Ci rodzinnie , ze znalazles czas dla siebie i najblizszych tobie, bo jak widzisz nie warto poswiecac nadto czasu. Pozdrawiam

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

8 września 2015

Czat 8 września 2015

Napisał - 8 września 2015 0
Od dłuższego czasu miałem pomysł aby łączyć się na żywo, bo jest problem z komentarzami. Czyli Radio Stonoga – Antysemicki…