Zbigniew Stonoga

Dominika Duda i jej zwierzenia. „Boję się Andrzeja i Taty” [ZDJĘCIA]

Dominika Duda i Beata Szydło

Dominika Duda i jej zwierzenia

Panie Zbyszku Pan mi musi mi pomóc, ja muszę znaleźć sposób, żeby powiedzieć wszystkim o moim dramacie. Ja się ich boję! Boję się Andrzeja i Taty choć już sama nie wiem czy nie powinnam powiedzieć że boję się taty i dziadka – zrozpaczony głos młodej dziewczyny zakochanej w fotografii usiłował „zmusić” mnie do natychmiastowego działania – nie uwierzyłem.

Telefonów świadomych ich nagrywania było kilkadziesiąt. Panie Zbyszku Pan musi pomóc mi w obwieszczeniu, że sprzedawałam swoje ciało! Musi Pan, bo ja sobie coś zrobię nie potrafię z tym dalej żyć. Oni mnie męczą traktują jak wariatkę, jak piąte koło u wozu.

Kiedy na mojego maila zaczęły spływać wezwania do zapłaty i inne dokumenty potwierdzające sytuację i tożsamość rozmówczyni zaniemówiłem.

Pobierz załączniki PDF

Dominika Duda – wezwania do zapłaty

Po kilku rozmowach byliśmy już na ty. Dominika internety mnie zabiją jeśli wywalę taką obyczajówkę na światło dzienne. Nikt w to nie uwierzy – usiłowałem wytłumaczyć tej sponiewieranej życiem młodej dziewczynie.

Przyrodnia siostra prezydenta Dudy nie jest jego przyrodnią siostrą.

Jest adoptowaną przez rodziców córką Andrzeja Dudy, którą począł w wieku 17 lat. To byłby niesłychany skandal gdyby w tamtych czasach wiadomość przebiła się do społeczeństwa choć i tak o tej sprawie było głośno.

Dominika jest nieśmiała, zakochana w fotografii i zdjęciach przyrody samotna i delikatna.

Kiedy zapytałem ją dlaczego to robiła za pieniądze i bez wstydu odparła bez zastanowienia, że to była jej odrobina wolności, że sex choć za kasę sprawiał jej przyjemność i czuła się komuś potrzebna.

Można jej wierzyć przyjmowała od krakowskich studentów abonamenty 1500 zł na miesiąc i kiedy brato-ojciec został prezydentem studenci zaczęli szantażować Dominikę lecz nie w taki sposób zapłać bo powiemy co z Ciebie za ziółko lecz w inny żądali bowiem zwrotu opłaconego, a niewykorzystanego abonamentu.

Pobierz pełną rozmowę na GG (236 screenów)

 

Dominika była przerażona i za pośrednictwem pewnego znanego legionowskiego DJ-a skontaktowała się ze mną i poprosiła bym najzwyklej w świecie jak świnia zaczął sygnalizować jej problemy.

Ze spotkania na spotkanie i z nagrania na nagranie była coraz bardziej otwarta z nienawiścią skrzywdzonego dziecka opowiadała o jej poniżaniu przez całą familię Dudów.

Obrażanie Kingi Dudy

 

Dorabiała sobie na jednej z krakowskich uczelni ale pieniędzy było mało jak na jej potrzeby.

To jest tylko zdawkowe parę zdań ale gdy zadzwoni raz jeszcze (schowali ją na siłę odebrali telefon) to z całą pewnością pojawimy się wspólnie na transmisji LIVE oboje oszukani przez Andrzeja Dudę i oboje płacący cenę z życia za zakłamanie tego ohydnego faceta i jego otoczenia.

Źródło (Tekst, zdjęcia i pliki): Zbigniew Stonoga

Zobacz więcej na temat: ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Jerzy z Gliwic. |

    No PADalcu- To takie ziółko z ciebie? To chyba jeden z wielu haków jakie na ciebie mają!!! Nie widzę powodów żeby nie wierzyć twojej córce Dominice! Wszystkich nas oszukałeś! Panie Zbyszku: głowa do góry,wielu mnie podobnych pana popiera i wspiera!!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

policja2015

W co gra gdańskie BSW KGP?

Napisał - 17 marca 2016 0
W co gra gdańskie BSW KGP? Jeden z doświadczonych wejherowskich policjantów odkrył gigantyczną sprawę korupcyjną w tamtejszej komendzie. Sprawa dotyczy…