Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Długo myślałem, co zrobić z tym profilem i swoją działalnością publiczną.

zbigniew-stonoga-nie-postawil-stopy-w-prokuraturze

Witam Was Kochani.
Długo myślałem, co zrobić z tym profilem i swoją działalnością publiczną.
Polityka jak wiecie zabija i szkoda na nią czasu więc postanowiłem, że skupię się na wspomaganiu różnych inicjatyw społecznych począwszy od ludzi chorych lub z jakiegoś powodu nieporadnych, poprzez wspieranie rozwoju młodzieży ograniczanej częstokroć biedą lub pochodzeniem.
Od wielu miesięcy pozostaje w rejestracji moja fundacja, a sąd co tydzień wzywa do uzupełnienia kolejnego „barku formalnego”.
Fundacja mimo,że w organizacji miała prowadzony rachunek bankowy i można było już Wam pomagać ale pojawił się dobrodziej z Częstochowy nazywa się Piotr Nocuń
Częstochowska Fundacja Rozwoju Transportu
42-218 Częstochowa, Okulickiego 17a / 24, który złożył donos o fundacji, która nie została jeszcze ujawniona w KRS, a już robi akcje charytatywne.
Oczywiście zaprzestałem akcji za pośrednictwem fundacji i czekam na jej ujawnienie w KRS.
Wbrew licznym nieżyczliwym komentarzom nie od dziś podkręca bicie mojego serca pomoc drugiemu człowiekowi.
Robię to od siedemnastego roku życia.Rozpocząłem od Państwowego Domu Dziecka w Turawie, poprzez swoje rodzinne miasto i wspomaganie różnych inicjatyw służącym jego mieszkańcom, później budowałem Drogę Golgoty Narodu polskiego 1920 r w Radzyminie razem ze Społecznym Komitetem przygotowań miasta do wizyty JP II w 1999 r., czy też Towarzystwem Przyjaciół Radzymina.
Na swoim koncie mam też wybudowaną kaplicę i dużą część kościoła na Opolszczyźnie.
Od początku ery mojego Facebooka czyli od 2014 roku pomogłem tutaj razem z wami 39 osobm, którzy uzyskali od nas szansę na nowe i godne życie lub wyzdrowienie-za to szczególnie Wam dziękuję.
Czy pobieram sobie jakieś prowizje-Nie.
Częstokroć moja pomoc w ramach danej akcji stanowi 70-80% uzbieranych środków.
Czy będę kiedyś pobierał prowizję?-Nie
Żyjemy w czasach antyludzkich gdzie Człowiek nie wiele znaczy dla rządzących ale i często dla drugiego Człowieka dlatego powinniśmy się wzajemnie wspierać.
Serdecznie Was pozdrawiam
Zbyszek

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy