Zbigniew Stonoga

Dekomunizacja w Polsce

zbigniew-stonoga face

Dekomunizacja w Polsce jest sprawą zasadniczą. Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, samorządowców, policjantów, funkcjonariuszy służb specjalnych i całej ogromnej reszty f-szy państwowych połączony z zakazem zasiadania w zarządach i organach nadzorczych spółek prawa handlowego jest punktem wejścia do nowej zdrowiejącej Polski.

Ktoś zapyta, a co dalej? co z gospodarką, służbą zdrowia i innymi ważnymi kwestiami.

Otóż wprowadzenie w życie ustawy o zakazie wykonywania funkcji publicznych dla wszystkich funkcjonariuszy państwowych pełniących te funkcje prze 01.01.1990 r., jest dla Polski czymś w rodzaju podlania kwiatka, który jeszcze nie usechł i w którym tkwi resztka życia.

Podlany takim roztworem pozbawionym kiły komunizmu i okrągłostołowego układu sam zacznie pięknieć, rosnąć i zielenić się.
Nie mamy podkreślam nie mamy żadnej szansy na jakikolwiek rozwój Polski z tymi ludźmi w parlamencie i z tymi esbeckimi mediami manipulującymi społeczeństwem całą dobę.

Ludzie typu Michnik, którzy nigdy publicznie nie rozliczyli się ze społeczeństwem z pieniędzy otrzymanych od francuskich Żydów, od organizacji europejskich i Watykanu nie mają żadnej legitymacji moralnej do kreowania się na media piszące prawdę i dbające o interesy Rzeczypospolitej.

Zechciejcie to przyjąć do wiadomości wyborcy dotychczasowych sił parlamentarnych, że brak tych zmian sparaliżuje Polskę, zniszczy ją, a PiS przy władzy bez uprzedniego pozbycia się ludzi nienawiści i stalinowskiej propagandy to gwarantowany konflikt zbrojny w Europie.Zbigniew Stonoga

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Bieda i smutek

Bieda i smutek

Napisał - 1 czerwca 2016 0
Bieda i smutek, a raczej niszczenie biedy i smutku to magnesy, które przyciągają mnie do ludzi. Wracając ze szkoły razem…
Plakaty i logo

Plakaty i logo do pobrania

Napisał - 10 października 2015 0
Przedstawiam Wam oficjalne plakaty wyborcze naszego komitetu. Możecie umieszczać te grafiki na stronach internetowych (w artykułach, nagłówkach, fotografiach wyróżniających), ale…