Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Dajcie spokój Paulince!

dowod-osobisty-aneta-paulin

Taka pomoc wychodzi przez internetowych zawistników, że zadzwoniła zapłakana P A U L I N K A, że potrzebują teraz psychologa.

Konrad Markiewicz-Czajkowski
Posłuchajcie internetowi i życiowi malkontenci.
Paulinka ma na pierwsze Aneta ale całe życie wszyscy mówią do Niej Paulinka- to raz, dwa apeluję do gówno wartej częsci ich znajomych aby się odczepili od naszej akcji, bo spiralę nienawiści w internecie rozkręciła pierwsza miłość Konrada.
Już wczoraj podczas nagrania naszego materiału Paulinka płakała bo część pomocnych idiotów proponował im sex za jedzenie-tak niestety wygląda część naszego internetowego społeczeństwa.
POMAGAMY POMAGAMY POMAGAMY!!!

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Legnica,foto,73303,1

Spłonął dom w Rui.

Napisał - 25 listopada 2015 0
Przed chwilą Hajnówka i śmierć dwójki dzieci a teraz ten mail Szanowny Panie Zbigniewie. Piszę do pana, ponieważ wiem, że…