Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Co ci zrobił Prezydent Lech Wałęsa? Czym zawinił? Wolna dyskusja.

lech-walesa-prezydent

Proszę wszystkich internautów o napisanie mi tutaj w konetarzach niezależnie kogo lubicie a kogo nie. Co konkretnie złego zrobił Wam i Polsce Pan Prezydent Lech Wałęsa.
Bardzo proszę o merytoryczną dyskusję. Proszę też o komentarze co Waszym zdaniem zrobił dobrego.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Heroizm nie jest w samych bitwach, ale na wszystkich polach życia i nieustannie. Owszem bitwy dlatego tylko bywają, iż heroizm nie bywa pierwej na polach życia praktykowany.

    C.K.Norwid

    Odpowiedz
  2. Mieszkałem w US 26 lat. Kiedykolwiek rozmawiałem ze znajomymi, czy to był Polak czy Amerykanin czy innej narodowości, wszyscy mieli podobne zdanie o Wałęsie, Papieżu , Polakach i Polsce. Jak najlepsze. Byłem i zresztą nadal jestem dumny że mamy Wałęse i niech rzuci kamieniem ten kto nic w życiu chociaż raz nie spier*olił. Polacy ktorzy mieszkaja dlugo za granicą czują się dumnie z tego kim są, ską pochodzą bo nie mają się niczego wstydzić. Nasz kraj jest piekny i Polacy wiele zrobili dla innych krajów i ludzi na świecie. Opinia o nas jest bardzo dobra. Nie rozumiem tylko dlaczego są tacy tu w Kraju ktorzy znajduja przyjemność w szrganiu tej opinii.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy