Zbigniew Stonoga

Chcieliście to macie

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Panie Zbyszku jest Pan super facet. Gdyby tak Pana energię i zdolności wykorzystać w normalnych warunkach funkcjonowania w Polsce to naprawdę wiele udałoby się zrobić dla nas Polaków. Polska obecna nie jest dla Polaków a jedynie garstki którzy na Nas żerują. To się musi zmienić! Pana słowa po wyborach to po prostu prawda nic szczególnego. Nie wiem gdzie Ci ludzie się wychowywali co oburzają się na wulgaryzmy które podkreślają mocniej treść wypowiedzi nie powodując że traci ona na wartość a ja uważam że zyskuje. Hipokryzja a raczej szmatławce wykorzystujące kurewstwo i zbijanie hajsu czy względów w naszym kraju to są ci krytykanci. Wielu bardzo wielu słuchając Pana słów proroczych jeszcze wtedy zgadzała się co do skutków i do dziś liczba zgadzających się z Panem rośnie! Bardzo Panu dziękuję za to, że Pan jest taki jak jest i będę Pana wspierał i promował swoimi skromnymi możliwościami ale będę nieugięty. Proszę na siebie uważać i zdrówka!
    Proszę rozważyć rzucenie palenia szkoda Pana żeby się Nam Panie Zbyszku nie potrzebnie truł.
    Bardzo polecam 🙂 Jeszcze raz DUŻO ZDROWIA I SZCZĘŚCIA dla Pan i całej rodzinki:) cześć

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy