Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Brutalne znęcanie się na pracownikach

Brutalne znęcanie się na pracownikach

Brutalne znęcanie się na pracownikach. Janina – tak nazywa się „bohaterka” pierwszego planu tego filmu.  To coś wyżywa się na pracownikach z Polski od wielu lat – jak wynika to z Waszych maili.
Pani trafi do więzienia – bardzo szybko.

Proszę Państwa prowadzę szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie.
Okazuje się, że niemiecki słup (niby właściciel hotelu) działa dla kazachstańskiej mafii, która rezyduje w Niemczech.

Po polskiej stronie działa spółka w Opolu. Właśicielem więszości udziałów wskazanej spółki jest Niemicka Spółka reprezentowana przez Niemca.
Do chwili obecnej dotarłem do 191 osób bitych przez Janinę z Opola (informacja sprawdzona z pochodzenia ukrainka której rodzice zostali przywiezieni z kresów schodnich z Tarnopola) biła ich nie tylko kijem ale przede wszystkim pejczem. Na załączonym filmie widzimy bitego 45 letniego chłopaka, który nie chciał tego dnia sprzątać, a sprzątanie odbywa się tam tygodniowymi dyżurami poszczrególnych pokoi.

Policja w Neustadt wszczęła śledztwo w tej sprawie ale wiem, że brudasy z Kazachstanu trzymają tamtejszych policjantów w portfelu – tym bardziej sprawa warta jest nagłośnienia.

Jeśli jesteś prawdziwym Patriotą udostępnij ten post.
Pozdrawiam Serdecznie
Zbyszek Stonoga

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. I goscia starego gnoja co ma tam wtyki wylac „niedźwiec ” jego ksywa malbron tam zatywa cudze zony smiec ma wtyki znimi i iwona kozak moja zona tam juz niepojedzie do tych gnoji

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Debata TVP Gdańsk

Debata TVP Gdańsk

Napisał - 19 października 2015 0
Czy będziemy wiedzieli kogo wpuszczamy do Polski? Podczas przestrzeni ostatniego roku zdarzyło mi się kupić jakieś dwie protezy dzieciom i…
Bieda i smutek

Bieda i smutek

Napisał - 1 czerwca 2016 0
Bieda i smutek, a raczej niszczenie biedy i smutku to magnesy, które przyciągają mnie do ludzi. Wracając ze szkoły razem…