Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

BOR-owe gierki szefa rządu

BOR

Obecny szef Biura Ochrony Rządu Krzysztof K (który z nieznanych mi powodów wydał zakaz wpuszczania Zbigniewa Stonogi na obiekty ochroniane przez BOR) zadenuncjował dziennikarzom fakt nocnej wizyty Prezydenta u najbardziej złośliwego kurdupla w Europie.

W BOR inwigilowani są wszyscy funkcjonariusze, którzy mają ze mną kontakt.
Coś na wzór BSW w Policji funkcjonuje również w Biurze – funkcjonariusze są poirytowani ich oficjalnym inwigilowaniem.

Prezydent Andrzej Duda w zamian za poparcie Jego kandydatury w wyborach prezydenckich (jestem debilem) przybrał sobie jako swego doradcę Pana Pawlikowskiego – jedynego Człowieka BOR-u, którego Klimek zakazał wpuszczać na teren biura i nie zapraszał na żadne uroczystości.

Szkoda Pawlikowskiego bo to super facet i wysokiej klasy fachowiec.

Do BOR-u wrócę jeszcze przed wyborami w sprawie wyżerania kasy z celowo wolnych etatów oficerskich wypłacanych wierchuszce jako premie.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-tvn-spiewa-walec

Walce z TVN-EM

Napisał - 19 maja 2015 0
Walce z TVN-EM. Stoi Monika nikt jej nie bzyka, choć bardzo by tego chciała. Dzisiaj swą rolę brzydka redaktor nareszcie…