Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Bartek Hadynski

bartek-wstawaj

Proszę Was przyślijcie mi tysiące filmów „Bartuś wstawaj” zmontuję z nich największą pobudkę na Świecie. zstonoga@zstonoga.pl
www.facebook.com/Bartek.Hadynski/?fref=ts
Rodzice Bartusia:
„Cztery tygodnie w „słodkim śnie”.
Czas się zatrzymał, każdy nasz dzień wygląda tak samo i godziny lecą powoli.
Doskonale wiemy, o której należy zwinąć karimatę, aby salowa nas nie zmiotła spod przysłowiowego łóżka, o której godzinie zacząć śniadanie, aby nie zaskoczyła nas wizyta lekarska, o której rozpoczynać zmianę pościeli, o której … coś tam jeszcze … – minuta po minucie.
Jesteśmy najbliżej Bartka, jak możemy.
Wygłupiamy się i śmiejemy, planujemy naszą strategię na kolejne dni, po chwili zastanawiamy się nad sensem życia, wybuchamy płaczem i za sekundę znowu się śmiejemy (wszystko to trzymając Młodzieńca za rękę, nogę, łokieć, głowę, kolano, ucho, nos … … no przesadziłem…).
W naszej „dziewięciometrówce” po jednej stronie łóżka, na którym leży Bartek znajduje się szafka (na niej tzw. monitor pacjenta) oraz stojak (na którym zawieszone są pompy ze strzykawkami i kroplówki). Ciężej z tej strony dostać się do Synka.
Po przeciwnej stronie, od okna, ustawione jest krzesło nazywane przez nas Miejscem Vipowskim.
Całymi siłami walczymy z żoną o to, kto tam usiądzie. Każde nieświadome (i świadome) opuszczenie tego miejsca powoduje, że druga osoba natychmiast je zajmuje i wtedy ma okazję bez przeszkód potrzymać Bartka za rączki, czuć jego zapach, oddech, przytulać i dawać wielkie buziaki.
Zrobiliśmy nawet minutowe dyżury, aby choć trochę sprawiedliwości zapanowało w naszej sali.
Za chwilę moja kolej! Za chwilę wyściskam Go specjalnie od Wszystkich

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. To prawda. Prof.Jan Talar wybudzil nawet tych których lekarze przeznaczyli na dawców organu twierdząc że nastąpiła śmierć mózgu i osoba żyje dzięki aparatowi.sama znam takiego osobnoka któremu Talar pomógł— przywrócil życie.

    Odpowiedz
  2. Jest lerarz w polsce ktury wybudza ze stanu spiaczki i ma przez to powarzne problemy…bo przecierz hodzi o dawce prof. Jan Talar

    pozdrawiam

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy