Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Antek Macierewicz miał wypadek.

macierewicz-antoni-wypadek-stonoga-zbigniew

Nie milkną echa wczorajszego wypadku limuzyny szefa MON Antoniego Macierewicza. Politycy opozycji piętnują używanie przez ministra służbowych samochodów w sprawach prywatnych. Ryszard Petru i Grzegorz Schetyna nazywają zachowanie Macierewicza „skandalem i kompromitacją”, podkreślając, że właśnie w takich zdarzeniach wyraźnie widać pychę obecnej władzy.

Z nagrań opublikowanych w mediach społecznościowych wynika, że przed karambolem, jeszcze w Toruniu Antoni Macierewicz chwalił kierowcę. – Oklaski dla pana Kazimierza i całej ochrony, która tak wspaniale jechała – mówił szef MON. Wzbudził tym samym duże emocje polityków opozycji.

Zobacz więcej na temat: , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy