Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

21 wezwanie od Prokuratury za znieważenie Prezydenta

andrzej-duda-prezydent

Wchodzę do domu po całym dniu, a tu niespodzianka na święta. Dwudzieste pierwsze wezwanie w grudniu.

wezwanie-stonoga-zbigniew-prezydenty
Jeszcze z pyszczka warszawskiej prokuratury kapie po robieniu dobrze platfusom, a tu już nowe działo do obskoczenia tym razem PiS-owskie.
Trzynastego styczna 2016 roku zwyrodnialcy postawią mi zarzut znieważenia Prezydenta Dudy.
Panie Prezydencie,
Pana nie można znieważyć, Pan sam zniewżył siebie i splugawił Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej tańcząc kujawiaka jak Panu każe ta mała Kaczyński.
Zrównał Pan z ziemią Trybunał Konstytucyjny jako bastion demokratycznego państwa prawa, a teraz gdy pisze tego posta pańscy koledzy z PiS dalej demontują moją Polskę.
Prześladowały mnie kolesie z okrągłego stołu, broniłem się 13 lat zabrali mi wolność i zamordowali matkę.Przypierdoliłem im w czerwcu 2015 ujawniając pliki z aktami afery podsłuchowej wzmacniając tym samym pozycję Pańskiego guru Mc Kwaka, a Prokuratorczykownia warszawska czyli gównozjady każdorazowego rządu sprawy chce stalinowskie wszczynać?!
Niedoczekanie Wasze jeszcze u mnie jest pare dokumentów w świątecznym odzieniu…
Poloczka mi tu kurwa wyświetlać i jego wałki na Śląsku- SKOK Mysłowice, wyłudzenia dotacji unijnych razem z biznesmenikiem z Olkusza i vat-u itd…
I jeszcze jedno Polacy muszą się ode mnie dowiedzieć o co chodziło z Dominiką Dudą i w ogóle o co z nią chodzi-Pan wie,że o abonamenty-bo Rodacy dotąd nie wiedzą i myślą że blefuję.
Nie będziecie z różańcami zapierdalać po Polsce i niszczyć resztek szacunku do instytucji jaką jest kościół katolicki, a w sejmie strzępów atrapy demokracji, której w Polsce nigdy dotąd nie było w sytuacji kiedy w najbliższym otoczeniu macie kurwy i złodziei.
Ja Wam pomogę-jak platformie w czerwcu.

Zbigniew Stonoga

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. nic nie robicie sobie z trybunału konstytucyjnego i jego wyroków – a zwykłemu szaremu obywatelowi chcecie dopierdolić – jak obywatel ma przestrzegać praw,skoro jebany duda i jego świta mają prawo w dupie.Prawo jest dla wszystkich pojeby!!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Nadajemy z domu Igora

Nadajemy z domu Igora

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Nadajemy z domu Igora. Szanowni Państwo Zbieram pieniądze na wózek inwalidzki dla Igora z warszawskiego Żoliborza. Wózek został skradziony.Na dzień…