Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

19 stycznia pojawię się w Parlamencie Europejskim. Będzie głośno, bardzo głośno…

zbigniew-ryszard-stonoga

19 stycznia 2016r., pojawię się w Parlamencie Europejskim na dyskusji o Polsce (jak mnie PiS do tego czasu nie zamknie-przypomnę 13 stycznia postawią mi zarzuty za znieważenie prezydenta-który przecież sam się znieważa)

Opowiem historię mego nielegalnego i politycznego uwięzienia na 3,5 roku jako recydywisty mimo, że nim nie byłem i jak się okazało po 7 latach nie byłem również winny (vide akta sprawy VIIK 305/01 SR dla M.St Warszawy oraz IIKK 86/06 Sądu Najwyższego.Opowiem o 118 nielegalnych sprawach karnych toczonych wobec mnie i o 118 uniewinnieniach-opowiem o polskim Auschwitz zgotowanym mi przez postkomunistów z rządu Leszka Millera opowiem o więzieniu na zlecenie SLD wykonanego przez warszawską sędzinę Marię Rozenbergier-Turek, która dziś orzeka w VIII Wydziale Karnym Sądu Okręgowego w Warszawie.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1863921393834533/” width=”800″]

Opowiem o tym co robiła służebna prokuratura,policja i Sądy na zlecenie pedałów z Platformy Obywatelskiej po ujawnieniu przeze mnie linków do akt afery podsłuchowej.
Opowiem jak Platforma podsłuchiwała mnie, członków mojej rodziny,przyjaciół, znajomych i współpracowników przy użyciu wszystkich służb specjalnych, dronów i jak werbowała do współpracy ludzi z mego otoczenia, jak wykończył RUCH S.A moją gazetę i na czyje polecenie się to odbyło- uwierzą gwarantuję nie będę tam przecież gołosłowny…

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1863889867171019/” width=”800″]

Opowiem jak w 3 dni, przy siedmiokrotnej zmianie składu orzekającego w warszawskim pierdolonym sądzie zamieniono mój pięcioletni wyrok uniewinniający za jakiegoś Lexusa na rok więzienia.

Opowiem jak kandydat na Prezydenta Andrzej Duda oszukał mnie ustami Adama Kwiatkowskiego i jego sekretarki, opowiem jak PiS mnie wydymał i jak mordował Andrzeja Leppera.

Jednym słowem opowiem o bezprawnych działaniach tych skurwysynów z okrągłego stołu i poproszę Parlament Europejski o opublikowanie tego z czym tam będę, bo materiały już są w Brukseli.
Nie uda mi się tego zrobić na sali plenarnej ale moja konferencja będzie głośniejsza niż ta główna…

Będzie głośno, bardzo głośno…

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. zabawa ze stonogą z. kosztuje ogromne pieniądze ,sędzia za godzinę pracy dostaje 100 zł.plus ogrom kosztów personelu pomocniczego ,technicznych .118 oskarżeni skończyło się fiaskiem,koszty sądowe na skarb państwa ,na koszt podatnika .ja sobie nie życzę żeby moje pieniądze był tak matrawionę .Polska nadal jest krajem biednym ,jest dużo do zrobienia

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy