Zbigniew Stonoga

12 godzin przed ślubem syna cofnęli zgodę na udział w uroczystości z powodu….

stonoga-slub-syna

Niby zwykły kawałek papieru.

A dla mnie i mojego dziecka jeden z najważniejszych w życiu.

Mój syn ma już 23 lata, ale gdy był małym chłopcem to w dniu I komunii świętej stał tylko z mamą w kościele. Tata był w nielegalnym więzieniu bo aferzyści z PZU i COLLOSEUM czyli członkowie rządów AWS, a później SLD postanowili uruchomić machinę 118 fałszywych zarzutów połączonych z więzieniem i wyrokiem 3,5 roku więzienia za czyn, którego nie popełnił.

Uniewinnienie otrzyma dopiero w 2010 roku, po uprzednim wykonaniu tej kary. Trzeba było uczynić ze Stonogi multi przestępcę by nie był wiarygodny w przypadku informowania opinii publicznej o złodziejach z rządu AWS i SLD.

20 września 2017 roku, 11 lat po tamtych zdarzeniach, które na 20 lat skierowały mnie na sądowe sale, ponownie w więzieniu wręczono mi zgodę na udział na ślubie syna.

Zbigniew Z nakazał jednak S. jak Stalin-12 godzin przed ślubem cofnąć zgodę za to, że miałem na portalu Siedlce Nasze Miasto , coś opublikować. – W jaki sposób? Sąd uznał, że działanie S. było bezprawnym.

slub-syna1-slub-syna2

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Mówiłeś Zbychu, że chłopaki nie płaczą, a ciągle się żalisz jak dziewczynka. Zrobili Ci coś pod prysznicem czy co?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

rui-stonoga

Jadę do Rui

Napisał - 16 grudnia 2015 0
Za chwilę wyjeżdżam do Rui do jedenastu rodzin, które z minuty na minutę pozostały w tym w co były ubrane.Nie…
paulinka-katowice-zbigniew-stonoga

DRAMAT PAULINKI Z KATOWIC

Napisał - 18 stycznia 2016 0
DRAMAT PAULINKI Z KATOWIC Paulinka przeszła straszny wypadek w wyniku którego odjęto jej obie nogi.Została oszukana przez protezownię-teraz marzy o…