Zbigniew Stonoga

Zgadzam się z Ryszardem Petru.

stonoga

Dramatycznym objawem bezsilności państwa lub służebnego wymiaru sprawiedliwości jest fakt bezkarności naszych polityków od 26 lat.

Zniesmaczone są te gówniane elity tym,że postępuję jak postępuję ale żaden z chamów uważających się za kogoś nie dostrzega, że zwykły obywatel może mieć dosyć tej prywaty i bezkarności polityczno-urzędniczej.

Kowalski za przejście za czerwonym dostaje 300 zł mandatu przy zarobkach 1300, a kurwa jedna z drugą czy to z SLD czy z PO czy z PiS-u kradnie miliony, niszczy ludzkie życia i kariery, wpierdala ośmiorniczki mówiąc ,że Polska to chuj dupa i kamieni kupa i to jest do przyjęcia.

Tylko dlaczego jakiś Stonoga do nas się przyczepił.

Taki właśnie mamy obraz naszego państwa, które pod przykrywką PO PiS czy nowoczesnej ponownie ma być zawłaszczone przez złodziei z Wiejskiej i oklaskiwane przez tych pierdolonych dziennikarzy, którzy o dziennikarstwie nie maja pojęcia.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

srodki-polonia

Wykaz wpłat

Napisał - 7 stycznia 2016 0
Dziękuję ukochanej Polonii za pomoc w każdej akcji.                 Tyle mamy dla Pani…
stonoga-zbigniew

Późny czat

Napisał - 30 listopada 2015 0
Tyle mamy na PAYPAL Tak na dziś wyglądają nasze zbiórki.Na paczki dla biednych dzieci mamy okrągłe zero złotych. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl…