Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga wypowiedź z 10 Lipca 2017 [ROZMOWA TELEFONICZNA]

stonoga-areszt

Rozmowa telefoniczna z 10 lipca 2017 roku ze Zbigniewem Stonogą

Stalinowskie represje to element codzienności w zakładzie karnym Bydgoszcz Fordon osadzeni tutaj są czasami rozbierani do naga aż 8 razy w ciągu dnia, jest to wina dyrektora, wychowanka Dariusza za czasów którego w areszcie śledczym w Inowrocławiu zakatowano na smierć osadzonego.

Gdy zwróciłem uwagę na nadużywanie niby legalnych środków i bicie ludzi od razu zmieniono mi cele do, której wprowadzono bezdomnego z gruźlicą wszawica i świerzbem przed chwila dyżurny wychowawca powiedział mi ze on ma w dupie moje roszczenia. Bardzo Was wszystkich pozdrawiam, normalnych Funkcjonariuszy również.

Doszło do kolejnej ucieczki pracujących skazanych w Zakładzie Karnym Bydgoszcz Fordon.

To nie pierwsza ucieczka z Zakładu Karnego, którym zarządza Dyrektor i jego zastępca, przeniesieni karnie za ucieczki więźniów w Zakładzie Karnym w Grudziądzu w 2015 roku.

Brak profesjonalizmu okazywany jest przeszukiwaniem zwykłych osadzonych poprzez rozbieranie do naga, w każdej możliwej sytuacji.

Proszę internautów o masowe pisanie w tej sprawie do Ministra Sprawiedliwości

Część I


Część II

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Panie Zbyszku – bardzo bym chciała Panu pomóc ale jestem w ” domowym ” areszcie ( ze względu na stan zdrowia ) . Mogę tylko się modlić aby wreszcie wyszedł Pan na wolność. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pana.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy