Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga: Nie otrzymałem do użytku urządzenia CPAP. Napisz do mnie list!

Zbigniew Stonoga: Nie otrzymałem do użytku urządzenia CPAP. Napisz do mnie list!

Witam Was serdecznie!

Chciałem zawiadomić opinię publiczną że w ostatnich tygodniach codziennie są mi stawiane zarzuty znieważenia karakana i niby polskiego prezydenta. Mam to oczywiście podobnie jak pokrzywdzonych tak i prokuraturę w dupie na samym jej dnie.

W areszcie śledczym Warszawa Białołęka natrafiłem na Esesmana – Dołkowego, który zamyka mnie czasami do Celi z zamkniętymi oknami do której uprzednio wrzuca płonącą piłeczkę pingpongową.

Mimo iż znakomita większość administracji sprawia wrażenie życzliwej do dziś mimo zaleceń biegłych nie otrzymałem do użytku swojego urządzenia CPAP.

W związku z tym duszę się każdej nocy bo moja choroba Obturacyjny Bezdech Senny wymaga wspomagania oddychania podczas snu. Byłbym rad gdybyście pisali do mnie listy.

Napisz list do Zbigniewa Stonogi

  • Zbigniew Stonoga
  • Areszt Śledczy Warszawa Białołęka
  • 03-016 Warszawa

W nich pisać o potrzebnej pomocy podając dokładne Linki, SIEPOMAGA lub innych portali, moi administratorzy będą je publikować.

Chciałem Was prosić o pomoc dla Kamila Piątek z Bielawy który porusza się na wózku inwalidzkim i nie może doprosić się zgody gminy na rozbiórkę starych komórek, których rozbiórka umożliwiłaby wybudowanie podjazdu na wózek inwalidzki.

Proszę Was o masowe pisanie listów i maili do Urzędu miasta Bielawy. Proszę telewizję Sudecką o nagłośnienie sprawy.

Wracając do Esesmana który mnie torturuje to wcześniej czy później ustalę jego adres zamieszkania mam nadzieję że pojedziecie go poprosić o poprawę.

Milicja opublikowała wideo na którym się przewracam. Pamiętajcie że na biodrach miałem założony pas obezwładniający a ręce skute kajdankami.

Adwokat Zbigniewa Stonogi o opublikowanym filmie przez Policję


Mimo, że byłem skuty to użyto wobec mnie paralizatora-od tamtego czasu mam poważne problemy z rytmem serca i ciśnieniem.

Mam nadzieję, że ta kurwa która pastwiła się nade mną odpowie za to.

Możecie mi pomóc pisząc do Ministra Spraw Wewnętrznych żądania przeprowadzenia postępowania. Moi Adwokaci zawiadomili o podejrzeniu popełnienia przestępstwa PiSowską prokuraturę, ale nie sądzę aby to policyjne coś zadziałało na moją rzecz.

Raz jeszcze Was pozdrawiam licząc na pomoc w każdej z opisanych spraw

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

ped

Oficer WP-Pedofil

Napisał - 3 grudnia 2015 0
Edycja 16:49 -może ktoś z Was wie o kim mowa to opublikował bym zdjęcie bez cenzury. Jak podaje Pan Rzecznik…
siepomagaplkacper

Kacperek – siepomaga.pl

Napisał - 1 grudnia 2015 0
Mam mieszane uczucia… Oświadczenie siepomaga.pl w sprawie zbiórki środków dla Kacpra Siewniaka z dnia 03.03.2015r. Drodzy Pomagacze,… Dla Kacpra przez…
jaroslaw-kuzniar-i-zbigniew-stonoga-twitter

Panie Jarosławie Kuźniarze

Napisał - 27 czerwca 2015 0
Do Pana Jarosława Kuźniara. -Szanowny Panie Redaktorze Z wielkim oburzeniem obserwuję dziennikarski wodospad pomyj wylewanych na moją głowę. Uzurpujecie sobie…