Zbigniew Stonoga

Zamykają mnie – Zbigniew Stonoga

Zamykają mnie - Zbigniew Stonoga

Zamykają mnie

Platforma wyjmuje coś z kukla, co sama włożyła sobie i milionom Polaków.

Osiem lat, tyle trwało sprzedawanie Polski, wpierdalanie ośmiorniczek, działanie na niekorzyść społeczeństwa i bieganie na trzy klaśnięcia połowy „polskiego” rządu by doradzać w prywatnym biznesie znanego esbeka.

PiS powiela te same działania wzmacniając je destrukcją wizerunku Polski w Świecie, a co najgorsze wyniszczając tak ciężko wypracowaną atrapę demokratycznego państwa prawa atrapę, która miała szansę na przebudowę w rzeczywiste państwo prawa.

PO-PSL promowało esbeckich biznesmenów, a PiS promuje ojca Tadeusza oraz pogardę dla części społeczeństwa nazywając je gorszym sortem.

Dziś opozycyjny marsz wolności, a już za kilka dni kolejna miesięcznica i kolejny spektakl nienawiści Polsko-Polskiej.

Uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin! Pójdę do więzienia

Ta smutna rzeczywistość prowadzi do uzasadnionego wniosku, że mamy dwie Polski tak od strony politycznej jak i samego społeczeństwa. Dwie zwalczające się Polski, a więc czy nie nadszedł dobry czas by coś się wreszcie zmieniło.

Czas nadszedł to oczywiste, ale nic w Polsce się nie zmieni, bo mało kto jest w stanie zaryzykować własnym życiem by coś zmienić.

Nikt nie podejmie się gigantycznego ryzyka, bo część Polaków uzna go za wariata, część znienawidzi a inna pokocha na końcu trafi do więzienia z którego wyjdzie żywy lub w trumnie.

Nienawistnicy niezależnie po której stronie wybudowanej nienawiści pójdą do przodu, zapomną. Dostaną kredyty we frankach, kartę kredytową i pójdą wegetować za 2000 zł na miesiąc.

Patriotyzm pokażą w internetach i klnąc na wybraną opcję oglądając telewizję.

Zbigniew Stonoga – Duński dyplomata z immunitetem. Zatańczymy w Polsce jak nikt jeszcze nie zatańczył

Jest jedna prawda w słowach polityków PO: Polska istnieje tylko teoretycznie, a fizycznie istnieje tylko nienawiść Polsko-Polska i nikt nie chce tego zmienić, bo to się nie opłaci ani PO ani PiS-owi.

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

pani-ania-zbigniew-stonoga-tvp-wroclaw

Dziękujemy Pani Aniu.

Napisał - 4 listopada 2015 0
Anna Piskorowska dziennikarka wrocławskiego Oddziału Telewizji Polskiej, autorka społecznego dzieła pomocy Annie i Robertowi. Dziękujemy Pani Aniu. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839548992938440/” width=”800″]
zst

Prośba o ułaskawienie

Napisał - 5 sierpnia 2015 0
Dzień Dobry, Panie Prezydencie, nazywam się Zbigniew Stonoga i przy niniejszym filmie chciałem Pana prosić o ułaskawienie. Od 15 lat…