Zbigniew Stonoga

Zakładam swojego Facebooka StonogaBook.com

stonogabook

Zbigniew Stonoga ma problemy z Facebookiem. Portal zablokował jego profil, który obserwowało prawie pół miliona ludzi. Biznesmen znalazł chyba receptę na jego problemy z możliwością kontaktowania się z sympatykami. 

„Przez najbliższe 3 dni będziemy z Państwem testować przepustowość serwera, później poprawki i rusza mój dzidziuś w walce o lepsze jutro i niezależność od obcego wywiadu.” – napisał Stonoga na swojej nowej stronie na Facebooku.

Mimo, iż biznesmen założył nowy profil na Facebooku, to został on ograniczony o tyle, iż są problemy z jego polubieniem. Poprzedni został usunięty, rzekomo na wniosek Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, po tym jak Stonoga udostępnił na nim akta ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej. W związku z tym Stonoga zamierza zerwać z amerykańskim portalem i założyć swój serwis.

Na tę chwilę na nowym profilu zebrało się prawie 100 000 osób.
Ze wstępnych informacji wynika, że do Gazety Stonoga i Alkoholi Stonoga dołączy więc portal o nazwie Stonogabook.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

chwila-z-zycia-zbigniew

Oni na was liczą…

Napisał - 3 kwietnia 2016 0
Liczę na Was.Oni liczą… Alanek, Paulinka, Kamil Bryk, Pani Łucja, Przemo i wielu jeszcze innych pośród setek tysięcy nieodczytanych maili…
SuperStacja Raport

SuperStacja Raport 2015.10.08

Napisał - 10 października 2015 0
Poseł Gromadzki usunięty z mównicy. W Szczecinie nasze listy zostały zarejestrowane a następnie fakt zarejestrowania został  cofnięty, okazało się że…