Zbigniew Stonoga

Wyjaśnienie wczorajszych wydarzeń. Sprawa Lexusa i więzienia

Wyjaśnienie wczorajszych wydarzeń dotyczących protestu.

Wyjaśnienie wczorajszych wydarzeń

Witam Was serdecznie.

Wstałem jakiś sponiewierany wczorajszymi wydarzeniami i zabieram się do roboty.

Dziesiątki policjantów przed warszawskim sądem i wewnątrz i kilkadziesiąt osób, które mimo odległości choroby, a czasami i biedy przyjechały jednak w mojej sprawie pod Sąd.
Bardzo Państwu ze tą obecność dziękuję.

Wracając do sprawy to ogarnia człowieka niewypowiedziana złość, że Sąd mając w ręku te same dowody uniewinnia w sprawie, a po 5 latach te same dowody świadczą i winie.

Najsmutniejsze jest jednak to, że rodzina Szereszewskich z Warszawy była jedynym dostawcą samochodu komisowego w historii mojej działalności. To oznacza, że nieszczęśliwy Lexusu był jednym na kilkanaście tysięcy samochodów przyjętym w komis. Cała reszta to przedpłacany import przy obrotach miesięcznych 3.000.000 zł na punkt.

Kim jest tatuś Anny Szereszewskiej na stałe przebywającej w Nowym Yorku.

Jan to funkcjonariusz Służby bezpieczeństwa, który rozwoził pociągiem rozkazy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

 

Dziwne w sprawie jest to, że Jan nie wiedząc, że córka sprzedała samochód z odroczonym terminem płatności zgłosił najzwyczajniej w świecie jego kradzież.

Następnie okazało się, że samochód został sprzedany a umowa podpisana przez córcię (auto było na nią zarejestrowany).

Pierwszego września 2009 roku trafiłem na OIOM ICHPiG w Warszawie i tego też dnia Szereszewski zgłosił sprawę nie mogąc się niby ze mną skontaktować.

29.12.2011 Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ uniewinnił mnie w tej sprawie. Następnie w roku 2015 uniewinnienie zamieniono na winę i rok więzienia.

Warto też abyście Państwo wiedzieli, że mimo uniewinnienia Anna Szereszewska otrzymała kilka lat temu zapłatę za samochód, bo przecież ta jej się należała mimo tego świńskiego numeru.

Dziś pod sądem i nie tylko dziś polowano na mnie jak na zabójcę i to jest Polska 2017 roku w której liczą się tylko interesy rządzących i nie ma tu żadnego znaczenia czy jest to PiS czy PO.

Na kanwie tej sprawy pytam publicznie to pierdolone państwo jakie konsekwencje ponieśli prokuratorzy i sędziowie którzy oskarżali, skazywali mnie na nielegalne wiezienie sprzed lat.

Kaczyński przy twojej obecnej władzy wygrałeś ze mną i radzę ci ciesz się chwilą.

Zważywszy jednak na fakt  że byłem 100 m od sądu to przegrałeś razem z waszymi spec służbami.

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

strazak

Potrzebna pomoc dla Strażaka

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Jutro dołożę resztę brakującej kwoty i kupimy wspólnie mieszkanie dla Strażaka. POMAGAJMY! W poniedziałek, 11 stycznia siemiatyccy strażacy około godziny…