Zbigniew Stonoga

Wezwanie o 6 rano w sprawie komentarza na Facebooku

zbigniew-stonoga-zbigniew-ziobro-komentarz-na-facebooku

Stonoga jest szósta rano wstawaj bo mamy Cię doprowadzić do Komendy Stołecznej Policji w sprawie komentarza pod Twoim postem na FB – mówią zdziwieni sytuacją policjanci z mojego komisariatu.

Wracałem od chorego dziecka z nagrania reportażu, a tu przed sekundą dzwoni do mnie żona i mówi, że Policja znowu była w domu.
Mój najmłodszy syn to już się nauczył wstawać o 6:01 od tych wizyt jak u bandyty albo terrorysty.

Nie jest oczywiście winą policjantów z mojego komisariatu to, że zgodnie z ich zadaniami ustawowymi byli u mnie o 6 rano ale ktoś o to zawnioskował i to musiał być azor z KSP, który prowadzi dochodzenie w sprawie komentarza na facebooku, na wniosek azora musiała to przyklepać prokuratura, a ta wiadomo, że działa pod dyktando Zbysia, co mu się mikrofon trząsł gdy Jarosław go wzywał by powrócił.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Czat 14 czerwiec 2016

Czat 14 czerwiec 2016

Napisał - 15 czerwca 2016 0
Dzień Dobry. Chciałbym abyście spojrzeli raz jeszcze na akcję Pani Łucji i Igora któremu skradziono wózek. Zachęcam do wzięcia udziału…
paulinka-katowice-zbigniew-stonoga

DRAMAT PAULINKI Z KATOWIC

Napisał - 18 stycznia 2016 0
DRAMAT PAULINKI Z KATOWIC Paulinka przeszła straszny wypadek w wyniku którego odjęto jej obie nogi.Została oszukana przez protezownię-teraz marzy o…