Zbigniew Stonoga

UWAGA! Wirus HIV w Polsce. 1000 osób zarażonych przez parę ze Śląska!

hiv-wirus-slask-para

Data 4 lutego 2017 roku będzie najczarniejszą datą dla 978 osób z Polski oraz 2449 z Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Francji.

Podobnej katastrofy w Polsce i Europie jeszcze nie było. Pochodząca ze Śląska świadoma swojej śmiertelnej choroby para celowo zaraża wirusem HIV.

Wśród ofiar może być (może dlatego, że w jego przypadku nie mam potwierdzenia spotkania osobistego lecz tylko internetowe i plugawe) bardzo znany z telewizyjnego ekranu ksiądz.
Skala tego co mam na monitorze komputera jest oszałamiająca za kilkanaście minut na mojej stronie zostaną opublikowane zdjęcia szaleńców, którzy uczynili sobie zabawę z ludzkiego życia.

Jeżeli mieliście z nimi jakiekolwiek kontakty wykonajcie natychmiast testy!!!

To nie żart ale najokrutniejsza prawda jaką przyjdzie mi opublikować. To swoiste ludobójstwo trwa od 2012 roku.Szaleńcy umawiają się ze swoimi ofiarami na kilku polskich i zagranicznych stronach towarzyskich, utworzyli sobie listę ofiar.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-pomoc-dla-frania

Akcja Światełko dla Frania

Napisał - 20 marca 2016 0
PROMUJEMY Profil Frania to dla niego szansa! www.facebook.com/swiatelkodlafrania/ Franio przygotowałem na Twoją aukcji dużo fajnych rzeczy. Będą markowe felgi, dron…
zbigniew-stonoga

Pomóżmy

Napisał - 21 grudnia 2015 0
Błagam Was Wszystkich o pomoc w moich akcjach. Chora na Raka Pani Renata ze Szczypideł-brakuje 67.000zł Kamil Bryk-brakuje 370.000 zł…