Zbigniew Stonoga

UWAGA! Wirus HIV w Polsce. 1000 osób zarażonych przez parę ze Śląska!

hiv-wirus-slask-para

Data 4 lutego 2017 roku będzie najczarniejszą datą dla 978 osób z Polski oraz 2449 z Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Francji.

Podobnej katastrofy w Polsce i Europie jeszcze nie było. Pochodząca ze Śląska świadoma swojej śmiertelnej choroby para celowo zaraża wirusem HIV.

Wśród ofiar może być (może dlatego, że w jego przypadku nie mam potwierdzenia spotkania osobistego lecz tylko internetowe i plugawe) bardzo znany z telewizyjnego ekranu ksiądz.
Skala tego co mam na monitorze komputera jest oszałamiająca za kilkanaście minut na mojej stronie zostaną opublikowane zdjęcia szaleńców, którzy uczynili sobie zabawę z ludzkiego życia.

Jeżeli mieliście z nimi jakiekolwiek kontakty wykonajcie natychmiast testy!!!

To nie żart ale najokrutniejsza prawda jaką przyjdzie mi opublikować. To swoiste ludobójstwo trwa od 2012 roku.Szaleńcy umawiają się ze swoimi ofiarami na kilku polskich i zagranicznych stronach towarzyskich, utworzyli sobie listę ofiar.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-kamil-19-lat

Pomoc dla 19 letniego Kamila

Napisał - 7 grudnia 2015 0
Siedzę jak nigdy dotąd sparaliżowany lękiem przed najnowszym wyzwaniem, które może uratować życie 19 letniemu chłopakowi. Czegoś podobnego do jego…
zbigniew-stonoga-twitter-facebook-link-profil-nowy

Oficjalne linki do prawdziwych profili

Napisał - 3 lutego 2016 0
Profil na Twitterze: twitter.com/zbigniewstonoga Profil Fundacji na Facebooku: www.facebook.com/fundacjastonogioficjalna/ Profil prywatny  na Facebooku: www.facebook.com/jedynyzbigniewstonoga Profil publiczny na Facebooku: www.facebook.com/zbigniew.stonoga.nowy/ Profil…