Zbigniew Stonoga

Triduum paschalne

Triduum-pashalne

Dziś rozpoczęło się triduum paschalne.

Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa.
W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus pragnął spożyć paschę z apostołami.
Owo pragnienie można rozumieć dwojako jako pragnienie fizyczne i duchowe.
Wielu z Was, którzy to przeczytają stanowi kościół katolicki, jest jego częścią, a w związku z tym ma swoje prawa i obowiązki wynikające z przyjętych sakramentów.
Prawdziwy katolik nie czeka na pragnienie spożycia paschy z Chrystusem lecz to on owo pragnienie powinien odczuwać w sposób sczególny.
Wszystkim kapłanom w Polsce i na Świecie składam najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i powrotu do nas, do ludzi świeckich ten kościół współtworzących.
Pragnienie spożycia paschy z Panem za pośrednictwem kapłana nie może być w żadnym razie oczekiwaniem kościelnej korporacji czyli tej części w kościele niegodnej na datek wielodzietnej rodziny nie rzadko odbierający jej ostatnią kromkę chleba.
Pragnienie spożycia paschy z Bogiem nie może być nienawistnym bełkotem firmy Tadeusza Rydzyka.
Polski Kościół Katolicki to nie PiS i nieświadome złorzeczenie pisowskich starców.
Pragnienie spożycia paschy z Chrystusem to absolutnie nie jest pragnienie oglądania księży w TVN-ie czy czytania napastliwych tekstów autorstwa księży zamieszczanych w gazecie michnika.
Pragnienie prawdziwego katolika to również pragnienie kościoła wspólnoty niepodzielonej, pragnienie kościoła to brak TVN-owskich obrazków wstydzącego się chyba koloratki Ks.Sowy.
Życzę wszystkim księżom aby nigdy nie stali się podobnymi w swym kapłaństwie do biskupa, który jest taką szczególnie destrukcyjną czarną owcą kościoła katolickiego.
Nie bądźcie zakłamanymi Rydzykami nie bądźcie niewolnikami planu Jarosława.
Powróćcie do Kościoła bo on Was pragnie i jak Chrystus chce z Wami na nowo zasiąć do paschy.
Wesołych Świąt!

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

chwila-z-zycia-zbigniew

Oni na was liczą…

Napisał - 3 kwietnia 2016 0
Liczę na Was.Oni liczą… Alanek, Paulinka, Kamil Bryk, Pani Łucja, Przemo i wielu jeszcze innych pośród setek tysięcy nieodczytanych maili…
tym-ludziom-pomoglismy-stonoga

Zbrodnie Stonogi

Napisał - 30 stycznia 2016 0
Zbrodnie Stonogi Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem protezy dla Paulinki na PAYPAL fundacja@zstonoga.pl oraz na rachunek Fundacji…