Zbigniew Stonoga

Stonoga pójdzie siedzieć! Znaleźli na niego sposób?

zbigniew-stonoga-slawomir-jastrzebowski

Walczył z systemem a teraz trafi za kraty! Wiele wskazuje na to, że Zbigniew Stonoga swoją dynamicznie rozpoczynającą się karierę polityczną zakończy w więzieniu! Jak ujawnił tygodnik „Polityka” 15 czerwca 2015 roku uprawomocnił się wyrok skazujący Zbigniewa Stonogę na rok bezwzględnego więzienia. Chodzi o sprawę z 2009 roku kiedy Zbigniew Stonoga miał wziąć do sprzedania luksusowy samochód, którego właściciel nigdy nie zobaczył już ani auta ani gotówki. Niebawem człowiek, który zdymisjonował między innymi Bartosza Arłukowicza i Radosława Sikorskiego dostanie wezwania do stawienia się w zakładzie karnym.

Był niepokorny, nikogo i niczego się nie bał, głośno mówił o nadużyciach władzy a teraz trafi za kraty! Niewiele ponad tydzień temu uprawomocnił sie wyrok skazujący Zbigniewa Stonogę na rok odsiadki za kratami. Chodzi o sprawę z 2009 roku. Zbigniew Stonoga miał wziąć do sprzedania samochód marki Lexus wart 50 tys złotych. Jak udowodniono w procesie sądowym właściciel auto nigdy już nie zobaczył wozu ani pieniędzy z jego sprzedaży. Niepokorny biznesmen usłyszał prokuratorskie zarzuty oszustwa. Wyrok zapadł w marcu 2014 roku, Stonoga się odwoływał ale bez skutecznie. W tej chwili decyzja sądu uprawomocniła się, Stonoga pójdzie więc siedzieć. O całej sprawie jako pierwszy napisał tygodnik „Polityka” Sąd wyśle niebawem  do Stonogi wezwanie do stawienia się w zakładzie karnym.

O Zbigniewie Stonodze usłyszała cała Polska po tym jak w internecie opublikował całość akt związanych ze śledztwem dotyczącym afery taśmowej. Nietrudno się domyśleć, że takim ruchem Stonoga mógł narazić się wielu osobom. Teraz działalność jednego z najbardziej niepokornych biznesmenów w Polsce zostanie najprawdopodobniej wstrzymana na najbliższy rok. No chyba, ze znany ze stosowania licznych forteli Stonoga zdoła się obronić przed odsiadką.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-izabela-wierzbicka

Izabela W

Napisał - 25 listopada 2015 5
Dziś od rana odebrałem kilkanaście telefonów od zwyrodniałej właścicielki kamienicy przy ul.Lutosławskiego 9 w Warszawie Izabeli Wierzbickiej-Kaltenblumenberg. Jej ogry (synkowie)…