Zbigniew Stonoga

Stonoga idzie na WOJNĘ z Legią Warszawą

zbigniew-stnoga-kongres-zalozycielski-paria-legia

To dopiero będzie starcie jakiego dawno nie było! Zbigniew Stonoga kontra Legia Warszawa. O co chodzi? Stonoga postanowił założyć partię, z którą ruszyłby do jesiennych wyborów parlamentarnych. Dlatego też w najbliższą sobotę ma odbyć się kongres założycielski partii. Biznesmen chciał go zorganizować na stadionie Legii. Niestety, jego prośba została odrzucona.

Zbigniew Stonoga już szykuje się do startu w wyborach parlamentarnych. Biznesmen, który upublicznił tajne akta afery podsłuchowej, ma ochotę na wejście do Sejmu. Nie chce jednak dołączać do istniejących partii i postanowił założyć własną formację. Stonoga postanowił, że zorganizuje spotkanie swoich zwolenników, na którym dojdzie do założenia ugrupowania. Kongres założycielski partii niepokornego Zbigniewa Stonogi został zaplanowany na 27 czerwca, czyli najbliższą sobotę. Chciał, by miejscem zebrania był stadion Legii Warszawa. Ale zgody nie dostał, co więcej, jak podał na swoim profilu na Facebooku, o odmowie został powiadomiony… SMS-em! Zarządowi CWKS – Legia dziękuję, że wspieracie Polskę i Patriotę. Gratuluję! Odmowę przysłano SMS-em po uprzednim zatwierdzeniu. Okazuje się, że nie tylko odmówiono mu zorganizowania kongresu założycielskiego partii w stadionie przy ul. Łazienkowskiej, ale i w Stadionie Narodowym. Koniec końców, do spotkania dojdzie, a sympatycy nie będą zawiedzeni i spotkają się ze Zbigniewem Stonogą.

Dziękuję za odmowy zorganizowania Kongresu
Administracji Stadionu Narodowego oraz
Zarządowi CWKS LEGIA- dziękuję, że wspieracie Polaka i Patriotę.
Gratuluję!!! (odmowę przysłano SMS-em po uprzednim zatwierdzeniu)

Zbigniew Stonoga / Facebook

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Debata TVP Gdańsk

Debata TVP Gdańsk

Napisał - 19 października 2015 0
Czy będziemy wiedzieli kogo wpuszczamy do Polski? Podczas przestrzeni ostatniego roku zdarzyło mi się kupić jakieś dwie protezy dzieciom i…
zbigniew-stonoga

Stary jesteś the best.

Napisał - 13 listopada 2015 0
[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1842706655956007/” width=”800″] Panie Zbyszku jadę i przesyłam w debiucie mój filmik postanowiłem pana troszeczkę naśladować nie tylko w czynieniu…