Zbigniew Stonoga

Spotkanie w Katowicach w Oku Miasta.

big_oko%20miasta
Zbigniew Stonoga przyjedzie do Katowic. Spotkanie z kontrowersyjnym biznesmenem ma odbyć się w środę, 17 czerwca w Oku Miasta. Początek zaplanowano na godzinę 20.

Przypomnijmy, że biznesmen nazywany „polskim Edwardem Snowdenem”, 9 czerwca zaczął publikować na swoim fanpage’u na Facebooku szczegóły dotyczące nagrań z restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

Według danych Instytutu Monitorowania Mediów, w ciągu zaledwie tygodnia od tego zdarzenia na temat Stonogi ukazało się 64 tys. wzmianek w internecie, z czego zdecydowana większość w social mediach – w tym ponad 41 tys. na samym Facebooku. Jak informuje IMM, w ostatnich dwóch tygodniach maja (od 18 maja do 31 maja) na portalach internetowych i w mediach społecznościowych na temat biznesmena pojawiło się zaledwie 400 wzmianek, a zdecydowana większość komentarzy miała zabarwienie neutralne (89 proc.) z przewagą opinii o wydźwięku pozytywnym (7 proc.) nad negatywnymi publikacjami (4 proc.).
Od momentu upublicznienia tajnych akt przez Stonogę w ciągu zaledwie jednego dnia na temat biznesmena pojawiło się prawie 2000 przekazów, a w kolejnej dobie liczba ta wzrosła ponad dziesięciokrotnie, do 23 tys., z czego prawie 19 tys. informacji pojawiło się w samych social mediach. Wraz ze wzrostem zainteresowania Zbigniewem Stonogą, zmieniły się też proporcje w wydźwięku publikacji na jego temat. W okresie od od 9 do 10 czerwca wzrosła liczba publikacji negatywnych – do 11 proc. i spadek pozytywnych – do 4 proc.

Spotkanie-ze-Zbigniewem-Stonoga-w-Katowicach

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

srodki-polonia

Wykaz wpłat

Napisał - 7 stycznia 2016 0
Dziękuję ukochanej Polonii za pomoc w każdej akcji.                 Tyle mamy dla Pani…